E-studniówka zamiast tradycyjnego balu?! Wystarczy stworzyć swój awatar i można bawić się online!

2021-01-28 12:33
studniówka
Autor: Krzysztof Mania /KFP/REPORTER/EastNews

Czegoś takiego jeszcze nie było! E-studniówka zamiast tradycyjnego balu? Czemu nie! W sieci pojawiła się alternatywa, jeśli chodzi o najważniejszą imprezę maturzystów - studniówkę. To nie jest żaden koncert online, czy spotkanie klasowe na kamerce, tylko impreza na której możesz być sobą! Wystarczy stworzyć tylko swój awatar i bawić się do samego rana.

E-studniówka zamiast tradycyjnego balu?! Wystarczy stworzyć swój awatar i można bawić się online! Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było. Przez pandemię koronawirusa, tegoroczni maturzyści nie będą mieli okazji pobawić się na najważniejszej imprezie, jaką jest studniówka. Obostrzenia, regulaminy, zasady i rosnąca liczba osób chorych, niestety na to nie pozwala. Niektóre szkoły myślały nawet, aby przenieść bal maturzystów na wiosnę lub lato, jednak póki co, nie wiemy jak dalej będzie rozwijać się sytuacja z pandemią. Brak możliwości zatańczenia poloneza, założenia pięknej sukni, czy nowego garnituru, to powód do smutku dla niejednej, młodej osoby. Jako, że mamy XXI wiek, a technologia rozwija się w bardzo szybkim tempie, znalazło się rozwiązanie!

Studniówka w sieci? Czemu nie! To nie jest żaden koncert online, tylko prawdziwa impreza, gdzie możemy być sobą. To coś niczym gra w Simsy, ale nie do końca. Tak studniówka może być ciekawą alternatywą w tych trudnych dla wszystkich czasach. Przekonajcie się sami!

Zwyczaje i przesądy na studniówkach. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Co według przesądów przynosi maturzystkom pecha?

Wirtualna studniówka 2021

Studniówka online, to nie żart. Jedna z wirtualnych platform wpadła na pomysł i zdecydowała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych maturzystów. Chodzi o miejsce, w którym może zintegrować się każdy, a w dodatku dobrze się bawić. Mowa o wirtualnej wyspie AVATARLAND, na której mamy możliwość stworzyć swój własny awatar, a następnie spotykać się, rozmawiać, tańczyć, biegać, pływać i bawić! Więcej szczegółów na ten temat, znajdziecie na oficjalnej stronie wirtualnej studniówki. Impreza online odbędzie się 12 lutego 2021 roku.

WOŚP 2021 - najciekawsze aukcje gwiazd
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze