Dziewczyna Jóźwiaka - High League 6

i

Autor: Screen z YT: HIGH League/HIGH League 6 VLOG: III część (gala)

Dziewczyna Jóźwiaka w ogniu krytyki po High League 6. Dlaczego i co się stało?

2023-03-22 9:13

Kulisy High League 6 ujawniły szokującą reakcję dziewczyny Pawła Jóźwiaka na jego porażkę na gali. Ostre słowa i zachowanie Anny Kokocińskiej nie spodobały się fanom prezesa FEN, którzy podkreślają, że są mocno zażenowani. Do sprawy zdecydował odnieść się sam Jóźwiak. Co takiego się wydarzyło? Sprawdziliśmy.

Dziewczyna Jóźwiaka w ogniu krytyki po High League 6. Jej zachowanie jest szeroko komentowane zarówno przez fanów Pawła jak i freak fightów. Zarzuca się jej brak empatii oraz wulgarne zachowanie. Wielu uważa, że jej reakcja była nie na miejscu. Krótki filmik wystarczył, by Paweł Jóźwiak zyskał ogromne współczucie tysięcy internautów. Fani dają mu rady i sugerują, że po tym, co zrobiła Anna Kokocińska, prezes FEN powinien poważnie zastanowić się nad relacją z nią. Wszystko po tym, jak światło dzienne ujrzały szokujące kulisy gali High League 6. Choć to właśnie Jóźwiak był faworytem w starciu z Marcinem Najmanem, nie wszystko poszło po jego myśli. Po tym, jak w pierwszych sekundach walki dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kick-boxingu sprowadził do parteru prezesa FEN, do akcji wkroczyła Anna Kokocińska.

Tak wygląda partnerka Pawła Jóźwiaka. Miss chętnie chwali się gorącymi ujęciami!

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Dziewczyna Jóźwiaka - High League 6

Dziewczyna Pawła Jóźwiaka nie zaskarbiła sobie sympatii fanów freak fightów. Federacja High League wrzuciła vloga z kulisami gali. Jeden z fragmentów szczególnie zwrócił uwagę sympatyków prezesa FEN. Kiedy wykończony po walce Paweł Jóźwiak opiera się o klatkę i próbuje dojść do siebie po kilku mocnych ciosach, jego partnerka zwraca się do niego w ostrych, niecenzuralnych słowach.

Co to ma k**** być?! Z Najmanem przegrać?! Wstawaj!

Ten jednak nie reagował na jej żądania. Jej mocna reakcja w żaden sposób nie wpłynęła na Jóźwiaka, który starał się chociaż chwilę odpocząć. Fani są zażenowani zachowaniem Anny i nie zostawiają na niej suchej nitki.

Paweł Jóźwiak - wiek, wzrost, żona, Fame MMA. Kto to jest?

Karierowiczka 😅

Mimo że typa nie trawie to mi się go szkoda zrobiło XDD

Grunt to pocieszyć partnera..

Do sprawy zdecydował odnieść się sam Paweł Jóźwiak.

Ania mnie wspiera jak może. Emocje wzięły górę po przegranej walce. Moja ekipa była pewna, że decyzja będzie dla mnie. Nikt nie lubi przegrywać, tym bardziej jak mało brakowało do zwycięstwa. Pozdrawiam wszystkich.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE