Ania Kokocińska

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER // Instagram/ania.kokocinska

Tak wygląda partnerka Pawła Jóźwiaka. Miss chętnie chwali się gorącymi ujęciami!

2023-02-02 15:20

O prezesie FEN, Pawle Jóźwiaku, jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Ma to oczywiście związek z jego niespodziewanym udziałem w gali Fame MMA 17. Zawodnik na co dzień może liczyć na wsparcie swojej ukochanej Anny Kokocińskiej. Ring Girl FEN to bardzo atrakcyjna kobieta, która chętnie chwali się swoimi wdziękami na Instagramie.

Anna Kokocińska, partnerka Pawła Jóźwiaka, to prawdziwa sensacja Instagrama. Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Prezes FEN, który niespodziewanie ogłosił swój udział w odbywającej się 3 lutego gali Fame MMA 17, zawsze może liczyć na wsparcie ukochanej. Z pewnością nie inaczej będzie tym razem, kiedy przyjdzie mu zmierzyć się z Michałem Boxdelem Baronem. Modelka, która swoją sławę zawdzięcza roli zapowiadającej kolejne rundy ring girl, sama ma na swoim koncie liczne sukcesy. Mało kto wie, że Anna Kokocińska została wybrana Miss Zduńskiej Woli 2016, a także była jedną z finalistek Miss Mazowsza 2021. Fotomodelka jest też aktywną influencerką. Za pośrednictwem Instagrama regularnie dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia prywatnego, a niektóre z zamieszczanych przez nią kadrów przyprawiają ich o zawrót głowy. Przepiękna 22-latka nie wstydzi się swojego ciała i z dumą prezentuje efekty godzin spędzonych na siłowni.

Marta Wierzbicka i jej harce na kuchennym blacie. Tak świętuje 32. urodziny

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Anna Kokocińska - Instagram

Ania nie ma problemu z pokazywaniem się w bikini. Wręcz przeciwnie! Modelka jest bardzo dumna ze swojej figury, która jest efektem regularnych treningów i przestrzegania diety. Na Instagramie partnerki Pawła Jóźwiaka znajdziemy wiele gorących zdjęć. Te za każdym razem generują tysiące polubień. Nic dziwnego - modelka zachwyca urodą. Aktualnie profil Anny Kokocińskiej w serwisie obserwuje ponad 150 tysięcy użytkowników.

Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE