Iggy Azalea w Fancy

i

Autor: fot. YouTube Dzień Nauczyciela 2015: życzenia dla nauczycieli w Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Nauczyciela: śmieszne filmiki, życzenia, wiersze i piosenki dla nauczycieli w Dzień Edukacji Narodowej.

2016-10-13 17:02

Dzień Edukacji Narodowej - Dzień Nauczyciela to ważna data dla szkół. Życzenia dla nauczycieli powinny być proste i szczere. Dzień Nauczyciela, to najlepszy czas na, by przeprosić lub podziękować swoim pedagogom za trud włożony w nauczanie i wychowywanie. Na Eska.pl podpowiadamy Wam, czego życzyć wychowawcom! 

Dzień Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela, to czas, kiedy swoje święto obchodzą wszyscy Ci, którzy na co dzień stają przed trudnym zadaniem jakim jest przekazanie wiedzy. W tym dniu w szkołach organizowane są apele, uroczystości, czy też akademie na Dzień Edukacji Narodowej - których scenariusz na dzień nauczyciela jest szczególnie ważny. To właśnie na nich najlepsi w danym roku nauczyciele nagradzani są przez miasto, ale także przez dyrektora szkoły. Google też zrobiło doodle na dzień nauczyciela. Ważną nagrodą dla wychowawców jest docenienie ich pracy przez uczniów. Wielu nauczycieli podkreślało, że nie ważne są prezenty na dzień nauczyciela, podarunki, ale ważna jest pamięć o tym święcie! Jak udowodnić, że pamiętacie? Oczywiście, życzeniami na dzień nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej - Życzenia na Dzień Nauczyciela 

Co roku 14 października wszyscy nauczyciele obchodzą swoje święto. To czas, kiedy uczniowie mogą przeprosić lub po prostu podziękować. Nieistotne jest to, czy życzenia składane są z pamięci, czy też czytane z karki. Ważne jest, by były szczere! Dobrym i oryginalnym pomysłem są życzenia napisane w formie listu. Dla Waszego nauczyciela będzie to świetna pamiątka, o której nigdy nie zapomni. Pamiętajcie, że chodzi tylko o bezinteresowną wdzięczność za ciężką pracę (czasem bardzo ciężką - zobacz nauczycieli i śmieszne filmiki na Dzień Edukacji Narodowej) Przygotujcie sobie kartkę do pisania i skorzystajcie z naszych podpowiedzi! Znajdziecie je poniżej:

  • Drogi nauczycielu: jesteś najlepszy, ponieważ (tu możecie wpisać za co lubicie swojego wychowawcę).
  • Drogi nauczycielu: łatwo jest rozmawiać na lekcjach i nie odrabiać zadań domowych. Trudniej jest uczyć i doradzać. Dziękujemy za wykazanie cierpliwości.
  • Drogi nauczycielu: życzymy Ci wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Zrobimy wszystko, by była ona jak największa!
  • Sale i korytarze szkolne mogą przetrwać bez smartphonów i komputerów, ale nigdy bez inspirujących nauczycieli. Dziękujemy za to, że jest Pan/Pani niezastąpionym nauczycielem/nauczycielką.
  • Zwykli nauczyciele uczą swoich uczniów, aby odnieść sukces. Wielcy nauczyciele uczą swoich studentów, by porażki przekształcić w sukces. Dziękujemy za to!
  • Drodzy nauczyciele, wikipedia jest zazdrosna o Waszą wiedzę, którą nam przekazujecie!
  • Wasze uznanie i zachęta są dla mnie ważne. Jednak kary i krytyka są ważniejsze, ponieważ to najbardziej uczy nas życia.
  • Nienawidzimy się budzić wcześnie rano i nienawidzimy czekać na autobus szkolny. Nienawidzimy prac domowych i sprawdzianów. Jednak to wszystko jest warte, ponieważ uwielbiamy takiego nauczyciela jak Pan/Pani. Dziękujemy

Zobacz WIĘCEJ: Dzień Nauczyciela życzenia i wierszyki  Dzień Nauczyciela - piosenki zamiast życzeń 

Kilka dni przed Dniem Nauczyciela wszyscy się zastanawiają, czy jest to dzień wolny od szkoły? Uczniowie myślą także nad scenariuszem przedstawienia, dobrym pomysłem są piosenki na dzień nauczyciela.Dodatkowym problemem, z którym co roku muszą poradzić sobie uczniowie są prezenty dla nauczyciela! Jednak po raz kolejny to podkreślimy. W tym dniu najważniejsza jest pamięć i szczerość!

Lamar Odom nadal w śpiączce! Lekarze ocenili szanse na przeżycie... Jego stan zdrowia jest fatalny!