Dzień nauczyciela 2021 - życzenia. Wierszyki i cytaty dla wychowawców

2021-10-12 10:49
dzień nauczyciela
Autor: pixabay.com

Życzenia na Dzień Nauczyciela 2021 poszukują wszyscy uczniowie, a także rodzice, którzy chcą podziękować garścią ciepłych słów wychowawcom swoich dzieci za trud i cierpliwość, jaką mają dla nich na każdych zajęciach. Jakie życzenia na te okazję będą najlepsze? Oto kilka pomysłów na ten wyjątkowy dzień.

Dzień nauczyciela 2021 - życzenia. Wierszyki i cytaty dla wychowawców. Dzień Nauczyciela 2021 zbliża się wielkimi krokami. Święto w Polsce obchodzone jest co roku 14 października, a więc w tym roku przypada na najbliższy czwartek. Z kolei w innych krajach nauczyciele swoje święto obchodzą w różnych terminach. Przygotowaliśmy dla was z okazji Dnia Edukacji Narodowej oficjalne życzenia, które z pewnością przypadną do gustu waszym nauczycielom. Oficjalne wierszyki na Dzień Nauczyciela są wyszukiwane zazwyczaj kilka dni przed świętem przez większość uczniów, ale także rodziców, którzy bardzo chętnie w takim dniu dziękują wychowawcom swoich pociech za poświęconą uwagę i cierpliwość właśnie za pomocą krótkich, poważnych życzeń idealnych na Dzień Nauczyciela. Zbiór wszystkich najlepszych oficjalnych życzeń znajdziecie poniżej. Pochodzą one ze strony internetowej najlepszego.pl.

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Dzień nauczyciela 2021 - wierszyki

W tym wyjątkowym dniu z serca drogi nauczycielu:

Dziękuję Ci za naukę i porady.

Dziękuję za to, że nigdy nie mówisz, że nie dam rady.

Dziękuję za cierpliwość i nienaganną uczciwość.

Dziękuję za wsparcie i że rozwiązujesz każde starcie.

Dziś składamy naszej Pani dziś pełne życzenia

wypełnione pomyślnościami: dużo zdrowia, szczęścia i cierpliwości.

Niech się Pani na nas nigdy nie złości.

Dla najlepszej nauczycielki na świecie:

życzę najlepszego domu w mieście

Wielkiego bukietu róż i spełnienia wszystkich snów.

W dniu nauczyciela:

serdecznie dziękuję, że mam w Pani przyjaciela.

Dziękuję za naukę i za wsparcie,

dziękuję, że zawsze czas Pani dla mnie znajdzie.

Dzień nauczyciela 2021 - cytaty, krótkie życzenia

W dniu nauczyciela najcieplejsze życzenia mocnego zdrowia, dużo wyrozumiałości oraz do nas nieograniczonej cierpliwości.

Z okazji Dnia Nauczyciela: krótkie życzenia ślę do mojego nauczyciela: zdrowia, szczęścia i lat stu byś w przyszłości dalej uczyć mógł.

Serdeczne życzenia całą klasą składamy, dla najlepszej nauczycielki na świecie: spełnienia marzeń i wielu wrażeń.

Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, to życzenia od nas do Pana/Pani. Dla nas jest Pan/Pani nauczycielem wspaniałym, którego naprawdę doceniamy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze