Dzień nauczyciela 2021 - życzenia. Wierszyki i cytaty dla wychowawców

2021-10-12 10:49
dzień nauczyciela
Autor: pixabay.com

Życzenia na Dzień Nauczyciela 2021 poszukują wszyscy uczniowie, a także rodzice, którzy chcą podziękować garścią ciepłych słów wychowawcom swoich dzieci za trud i cierpliwość, jaką mają dla nich na każdych zajęciach. Jakie życzenia na te okazję będą najlepsze? Oto kilka pomysłów na ten wyjątkowy dzień.

Dzień nauczyciela 2021 - życzenia. Wierszyki i cytaty dla wychowawców. Dzień Nauczyciela 2021 zbliża się wielkimi krokami. Święto w Polsce obchodzone jest co roku 14 października, a więc w tym roku przypada na najbliższy czwartek. Z kolei w innych krajach nauczyciele swoje święto obchodzą w różnych terminach. Przygotowaliśmy dla was z okazji Dnia Edukacji Narodowej oficjalne życzenia, które z pewnością przypadną do gustu waszym nauczycielom. Oficjalne wierszyki na Dzień Nauczyciela są wyszukiwane zazwyczaj kilka dni przed świętem przez większość uczniów, ale także rodziców, którzy bardzo chętnie w takim dniu dziękują wychowawcom swoich pociech za poświęconą uwagę i cierpliwość właśnie za pomocą krótkich, poważnych życzeń idealnych na Dzień Nauczyciela. Zbiór wszystkich najlepszych oficjalnych życzeń znajdziecie poniżej. Pochodzą one ze strony internetowej najlepszego.pl.

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Dzień nauczyciela 2021 - wierszyki

W tym wyjątkowym dniu z serca drogi nauczycielu:

Dziękuję Ci za naukę i porady.

Dziękuję za to, że nigdy nie mówisz, że nie dam rady.

Dziękuję za cierpliwość i nienaganną uczciwość.

Dziękuję za wsparcie i że rozwiązujesz każde starcie.

Dziś składamy naszej Pani dziś pełne życzenia

wypełnione pomyślnościami: dużo zdrowia, szczęścia i cierpliwości.

Niech się Pani na nas nigdy nie złości.

Dla najlepszej nauczycielki na świecie:

życzę najlepszego domu w mieście

Wielkiego bukietu róż i spełnienia wszystkich snów.

W dniu nauczyciela:

serdecznie dziękuję, że mam w Pani przyjaciela.

Dziękuję za naukę i za wsparcie,

dziękuję, że zawsze czas Pani dla mnie znajdzie.

Dzień nauczyciela 2021 - cytaty, krótkie życzenia

W dniu nauczyciela najcieplejsze życzenia mocnego zdrowia, dużo wyrozumiałości oraz do nas nieograniczonej cierpliwości.

Z okazji Dnia Nauczyciela: krótkie życzenia ślę do mojego nauczyciela: zdrowia, szczęścia i lat stu byś w przyszłości dalej uczyć mógł.

Serdeczne życzenia całą klasą składamy, dla najlepszej nauczycielki na świecie: spełnienia marzeń i wielu wrażeń.

Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, to życzenia od nas do Pana/Pani. Dla nas jest Pan/Pani nauczycielem wspaniałym, którego naprawdę doceniamy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze