Dua Lipa zapowiada nowy teledysk. Będzie bajkowo!

2020-07-10 14:03 Ewelina Kulasza
Dua Lipa
Autor: Screen z YouTube/Dua Lipa Dua Lipa

Dua Lipa ze swoją muzyczną karierą idzie do przodu jak burza. Jej ostatni album to niewątpliwy strzał w dziesiątkę! Co ciekawe, zagraniczna piosenkarka pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją nadchodzącą muzyczną nowością. Teledysk z pewnością was zauroczy, bo wygląda jak bajka. Więcej szczegółów poznacie na ESKA.pl.

Dua Lipa to zagraniczna piosenkarka, która ma wielu fanów również w Polsce. Mało kto wie, ale artystka swoją przygodę z muzyką zaczęła już w wieku 14 lat, nagrywając przeróżne covery, a następnie publikowała je na platformie YouTube. Piosenkarka 22 sierpnia 2020 roku skończy 25 lat, a na swoim koncie ma już naprawdę sporo sukcesów. Zaliczają się do nich między innymi nie tylko hitowe kawałki, które wydała ale również to, że w 2017 roku została laureatką nagrody European Border Breakers Awards. Dua Lipa może pochwalić się również Nagrodą Grammy, którą otrzymała w 2019 roku aż dwa razy w kategorii najlepszy nowy artysta oraz najlepsze nagranie taneczne. Pod koniec marca 2020 roku światło dzienne ujrzał drugi album wokalistki zatytułowany Future Nostalgia, który okazał się strzałem w dziesiątkę! Kawałki pochodzące z płyty puszczane są w wielu rozgłośniach radiowych na całym świecie. Co ciekawe, krążek jest obecnie najlepiej sprzedającą się płytą na Wyspach Brytyjskich. 

Do najpopularniejszych piosenek, jak i klipów zagranicznej artystki należą kawałki: Break My Heart, Physical, Don't Start Now, New Rules. 

Nowości muzyczne 2020 - Dua Lipa

Te informacje zachwycą niejednego fana gwiazdy! Dua Lipa wydaje nowy kawałek razem z animowanym teledyskiem. Wokalistka pokazała jego urywek na Instagramie, a fani od razu wpadli w zachwyt. Na zamieszczonym kilkusekundowym wideo pojawia się bajkowa postać, przypominająca właśnie piosenkarkę. Oficjalna premiera nowego klipu powstałego do kolejnego singla z albumu Future Nostalgia #HALLUCINATE odbyła się w piątek 10 lipca 2020 roku, o godzinie 14:00.

Poniżej możecie posłuchać muzycznej nowości zagranicznej gwiazdy. Z pewnością wam się spodoba!

Wyświetl ten post na Instagramie.
THIS FRIDAY #HALLUCINATE Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)
Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze