Eminem i Kid Cudi połączyli siły. Kawałek The Adventures of Moon Man and Slim Shady zaskoczy fanów?

2020-07-10 8:52 EK
Eminem i Kid Cudi
Autor: MARK RALSTON/AFP/East News, MediaPunch/face to face

Eminem i Kid Cudi połączyli swoje muzyczne siły i stworzyli duet. Ich kawałek The Adventures of Moon Man and Slim Shady szaleje już w sieci. Premierę zapowiedziano w bardzo nietypowy sposób. Otóż raper Kid Cudi opublikował na swoim Twitterze krótkie wideo, w którym to właśnie jego 10-letnia córka zaprasza na muzyczną nowość. Więcej informacji przeczytacie na ESKA.pl.

Eminem i Kid Cudi łączą siły we wspólnym kawałku, którego premiera odbędzie się lada moment! Dwaj raperzy bez wątpienia są bardzo popularni na całym świecie. Eminem w swoim życiu zgromadził już wiele sukcesów, co ciekawe muzycznych i nie tylko. W 2001 roku fani mogli zobaczyć jego krótki epizod w filmie The Wash: Hiphopowa myjnia. Oficjalnie jednak Eminem zadebiutował w aktorskiej roli podczas grania w ekranizacji 8 Mila. Dodatkowo widzowie mogli oglądać gwiazdę w wielu spotach reklamowych. Co ciekawe, Eminem jest również piętnastokrotnym zdobywcą Nagrody Grammy oraz laureatem Oscara. W styczniu 2020 roku światło dzienne ujrzał jedenasty krążek artysty Must to be Murdered by. Po kilku miesiącach od wydania albumu, raper ponownie zaskoczył swoich wiernych fanów z całego świata. Niebawem ma pojawić się jego premierowy kawałek The Adventures of Moon Man and Slim Shady, który wykonuje wspólnie z raperem Kid Cudi. Artysta wydał z kolei sześć krążków, a jego największym hitem w 2008 roku był kawałek Day 'N' Nite. Niedawno w sieci pojawił się solowy utwór rapera Leader of the Delinquents, a także numer stworzony z Travisem Scottem.

Filip Gurłacz jako Eminem! Zapowiada się naprawdę emocjonujący odcinek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020 - Eminem i Kid Cudi

Muzyczna nowość od raperów już w sieci! Premierę numeru zapowiedziała na Twitterze 10-letnia córka rapera Kid Cudi, która w uroczy sposób ogłasza dobrą nowinę dla fanów swojego taty. Numer oficjalnie pojawił się w sieci w piątek 10 lipca 2020 roku. Jak myślicie, szykuje się nowy hit na tegoroczne lato?

Najnowsze