Drużyna Michała Szpaka - ta osoba ma największe szanse na finał The Voice. Widzowie są ze sobą zgodni!

2020-11-28 14:59 Ewelina Kulasza
Michał Szpak
Autor: Jan Bogacz / TVP / materiały prasowe Michał Szpak

Wielki finał The Voice of Poland zbliża się wielkimi krokami. Jedenasta edycja jest bardzo mocna! Nie tylko ze względu na wspaniałe talenty uczestników, ale także zasady, które w odcinkach live uległy zmianie. W półfinale powalczy po dwóch wokalistów z każdej drużyny. Kto ma największe szanse na wygraną z teamu Michała Szpaka? Widzowie mają swoje teorie!

The Voice of Poland to wielkie emocje. Każda edycja muzycznego show robi na widzach ogromne wrażenie. Nie ma się co dziwić! Uczestnicy zawsze pokazują na co ich stać. Format The Voice to nie tylko opcja rozrywki dla widzów przed telewizorami, ale także brama do wielkiej kariery dla uzdolnionych osób. Jedenasta edycja programu zaskakuje od początku. Najpierw zszokowała wszystkich opcja blokady innego trenera, a teraz zmiana zasad z głosowaniem i odcinkami live. Teraz to nie widzowie, a trenerzy decydują o tym, kto przejdzie do następnego odcinka show. Za nami są już początkowe, castingowe odcinki, a także Bitwy, Nokauty, a wielkimi krokami zbliża się finał.

Choć drużyna każdego trenera jest bardzo mocna, to widzowie całym sercem są za teamem Michała Szpaka, bo uważają, że ma najlepszych wokalistów. O wejście do finału powalczą Krystian Ochman i Mikołaj Macioszczyk. Który z uczestników ma większe szanse, aby wejść do finału? Internauci wyrażają swoje opinie.

Drużyna Michała Szpaka - kto w finale?

Drużyna Michała Szpaka, zdaniem wielu internautów jest naprawdę mocna! Kogo widzą w finale - Krystiana czy Mikołaja? Ciężko podsumować wszystkie zdania w internecie, bo jest ich naprawdę sporo. Choć wybór jest naprawdę trudny, bo obaj panowie są niesamowici, to zdecydowana większość użytkowników Instagrama w komentarzach pod postem The Voice, typuje na finalistę Krystiana Ochmana. Czy uczestnik znajdzie się w finale? Tego dowiemy się w najnowszym odcinku muzycznego show!

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy
Najnowsze