Dreamstate Europe 2020: kolejne gwiazdy na imprezie w Gliwicach! [LINE-UP]

2019-10-28 20:01 RW
Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach: pierwsi artyści znani! Kto wystąpi na festiwalu?
Autor: Dreamstate Europe 2020 / materiał prasowy Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach: pierwsi artyści znani! Kto wystąpi na festiwalu?

Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach to wydarzenie, w czasie którego wystąpią gwiazdy muzyki trance i nie tylko. Niedawno podaliśmy informację, że jedną z gwiazd będzie Markus Schulz. Teraz mamy dla was kolejne dobre wiadomości. Właśnie poznaliśmy kolejne gwiazdy wydarzenia. Kto rozgrzeje publiczność podczas festiwalu? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Dreamstate Europe 2020 w Gliwicach - line-up jest coraz dłuższy i coraz ciekawszy. Po ogłoszeniu takich gwiazd, jak: Markus Schulz, Craig Connely i Simon O'Shine, pora na kolejne nazwiska, które rozgrzeją wszystkich uczestników festiwalu. Dreamstate Europe zadebiutowało 27 kwietnia 2019 w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Oczekiwania były wielkie, ale organizatorzy w całości im sprostali. Line-up, który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli. Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały do jeszcze większych starań. Osoby odpowiedzialne za imprezę doskonale zdają sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesili bardzo wysoko, ale wiedzą też, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance'owej historii. 

Dreamstate Europe 2020 - line-up [DRUGIE OGŁOSZENIE]

Fani trance z wielkim zadowoleniem przyjęli informację o pierwszych artystach na Dreamstate Europe 2020. Markus Schulz, Craig Connely i Simon O'Shine to dla wielu już wystarczający powód, żeby zaplanować kwietniowy weekend w Arenie Gliwice. Trudno sobie wyobrazić, co powiedzą na kolejne zapowiedzi. Na imprezie, która odbędzie się 18 kwietnia 2020 w Gliwicach, zagrają jeszcze:

  • Giuseppe Ottaviani

Rezydent Draemstate Europe 2020. Od dawna uznawany jest za najbardziej szanowanego I energetycznego twórcę muzyki trance. Zarówno jako lider grupy NU NRG jak i występując pod własnym nazwiskiem, stał się dla fanów punktem odniesienia, jeżeli chodzi o wybitny trance. W ciągu ostatniej dekady, realizując swoje projekty koncertowe na nawo zdefiniował rolę DJa na scenie. Jego sety i ewolucje na scenie wzbudzają niezwykłe emocje wśród publiczności największych festiwali: Tomorrowland, Dreamstate, EDC UK, Transmission, ASOT czy FSOE. Podczas jego występów można usłuszeć największe klubowe hity i remiksy. Ready, Angel, Linking People, Through Your Eyes czy No More Alone to tylko niektóre z nich. Solowe produkcje Giuseppe, takie, jak Lost For Words, the Beatport #1 Crossing Lights, Lean On Me & No One Like You czy ostatnie Slow Emotion, Brightheart & Aurora ciągle podbijają transowe serca i umysły. Giuseppe chętnie eksperymentuje w swoich produkcjach. Ma na swoim koncie znaczną dyskografię – ponad 60 produkcji I ponad 50 remiksów, w większości wydanych przfez Black Hole Recordings. Współpracował z wieloma zbliżonymi stylistycznie producentami I DJ-ami, wśród których znaleźli sę m.in. Paul van Dyk czy Ferry Corsten (w projekcie In Your Arms and Magenta).

Dreamstate Europe 2020: kolejne gwiazdy na imprezie w Gliwicach! [LINE-UP]
Autor: Dreamstate Europe 2020
  • AA Metting

To projekt, który powstał eksluzywnie dla Dreamstate. Tworzą go John Askew i Activa – obydwaj mocno zakorzenieni w kulturze trance i dobrze znani fanom.

Artyści zaprezentują set 16 premierowych miksów. Będzie można usłyszeć tyko na festiwalach spod znaku Dreamstate. Po raz pierwszy zostaną zaprezentowane w listopadzie podczas Dreamstate SoCal 2019. Nie będą dostępne na YouTube ani na Souncloud. Jeżeli chcecie usłyszeć ten wyjątkowy zestaw musicie przyjść na festiwal! Europejska premiera będzie miała miejsce podczas Dreamstate Europe, 18 kwietnia 2020 roku w Arenie Gliwice.

John Askew jest bez wątpienia jednym z najgorętszych twórcow trance. Jego wytwórnie płytowe Discover i Discover Dark od 6 lat wydają najbardziej pasjonujące produkcje trance’owe.  Paul van Dyk powiedział o Johnie: - John Askew jest znakomitym producentem! Jednym z najbardziej utalentowanych i porywających muzyków ostatnich lat! Znam go od dłuższego czasu i zawsze miesza w głowie po wypuszczeniu czegoś nowego. Miksowanie jego dźwięków w moich setach to zawsze wielka radość zarówno dla mnie jak i dla widzów. Jako remikser pracował dla wytwórni takich jak Euphonic, Afterglow Records, Duty Free, Ministry of Sound, Monster Records, Flux Delux, Moodmusic, Fenology oraz Paul van Dyka i jego legendarnego już VanditRecords. Rob "Activa" Stevenson zadebiutował jako producent trance w 2004 roku.

Wydawał swoje produkcje w największych wytwórniach, jak: Vandit Records Paula van Dyka, Black Hole, Armada i Anjunabeat. Ostatecznie związał się z Discover Records, gdzie wydał uznany przez krytyków album This World i jego kontynuację To The Point. DJ Activa występował na największych imprezach trance na świecie: Tomorrowland w Belgii, urodziny Paula van Dyka dla Vandit w Berlinie, Flight w Południowej Afryce, Home w Sydney, Circus w LA i Intuition w Holandii, a także Godskitchen, Gatecrasher i Digital Society. Obecnie Activa jest także właścicielem Borderline Music, wytwórni, która rozpoczęła działalność w 2010 roku, aby zaprezentować bardziej unikalny styl muzyki trance najwyższej jakości, przywracając sławę JK Walkerowi i Marcosowi i wspierając kariery nowych talentów jak Sonic Element czy Impulsive Drive.

Dreamstate Europe 2020: kolejne gwiazdy na imprezie w Gliwicach! [LINE-UP]
Autor: Dreamstate Europe 2020
  • HALIENE

Wywodząc się ze świata trance'u i melodycznego dubstepu, określa nowy typ artysty. Jej anielski głos unosi się ponad głośną muzykę i chwytaj za serca miliony fanów głębokimi tekstami i niebiańskimi melodiami. Dzięki współpracy z największymi DJ-ami, jak Armin van Buuren, Markus Schultz, Seven Lions, Tritonal Illenium xzy Morgan Page oraz singlami na szczycie list przebojów od Billboard po Beatport, stała się najnowszą gwiazdą muzyki tanecznej, A ona dopiero zaczyna! HALIENE jest czymś więcej niż tylko wokalistką, jest artystką, na którą czekał świat EDM.

Dreamstate Europe 2020: kolejne gwiazdy na imprezie w Gliwicach! [LINE-UP]
Autor: Dreamstate Europe 2020
  • Adina Butar

Pochodzi z Rumunii I pewnie sama nie spodziewała się, jak cudownie potoczy się jej kariera. W centrum uwagi całego EDM znalazła się , gdy dołączyła do Schulz Music Group (SMG), jako ich pierwsza wokalistka i autorka tekstów. Markus Schulz po raz pierwszy przedstawił Adinę światu na A State of Trance 550 w Den Bosch, co stało się początkiem jej ekscytującej kariery w SMG.

Dreamstate Europe 2020: kolejne gwiazdy na imprezie w Gliwicach! [LINE-UP]
Autor: Dreamstate Europe 2020

Dreamstate narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. Początki Dreamstate to koncert w San Bernardino w Kalifornii w 2015 roku. W line upie znalazły się takie gwiazdy jak Ace Ventura, Giuseppe Ottoviani, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, John O’Callaghan, Ally&Filla, Astrix. Wtedy nikt jeszcze ine spodziewał się tak spektakularnego sukcesu. Po niespełna 5 latach festiwal obecny jest m.in. w Meksyku, Kanadzie, Australii i większości stanów USA.

Najnowsze