Don't Let Daddy Know - WYGRAJ bilety Meet&Greet i stań oko w oko z wielkimi gwiazdami!

2019-11-18 13:04 RW
Don't Let Daddy Know - wygraj bilety Meet&Greet i stań oko w oko z wielkimi gwiazdami!
Autor: Don't Let Daddy Know Don't Let Daddy Know - wygraj bilety Meet&Greet i stań oko w oko z wielkimi gwiazdami!

Don't Let Daddy Know w Ergo Arenie w Gdańsku zameldują się czołowe gwiazdy klubowej sceny muzycznej. Pojawi się m.in Don Diablo, który wydał ostatnio utwór UFO, a także Tiesto, który podbija rynek hitem God Is a Dancer. Dajemy wam możliwość spotkania się z bohaterami tej imprezy! Co trzeba zrobić? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Don't Let Daddy Know po cyklu koncertów w takich krajach, jak: Anglia, Belgia, Birma, Brazylia, Chile, Chiny, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Hong Kong, Indie, Japonia, Korea Południowa, Makao, Meksyk, Rumunia, Szkocja, Tajlandia oraz Turcja - w końcu zagości do Polski. W czasie pierwszej w historii imprezy przed polską publiczności zaprezentują się m.in.: Don Diablo, Mike Williams czy Gianluca Vacchi. Za sterami Don't Let Daddy Know stanie również legendarny DJ i producent, który popularność zyskał w 1999 roku. Mowa oczywiście o Tijskie Michielu Verwest'cie, czyli DJ-u Tiesto. Wszystko zaczęło się od hitowego remiksu utworu The Silence. Następnie podbił świat następującymi hitami: Who Wants To Be Alone, Escape Me, Red Lights, Secrets, I Will Be Here, On My Way, Ritual, a jego ostatni utwór odważnym tytułem, God Is A Dancer, walczy o wasze głosy w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Chcecie spotkać Tiesto, porozmawiać z nim i uścisnąć jego dłoń? Dajemy wam taką możliwość!

Zobacz: TIËSTO, Don Diablo, Gianluca Vacchi i inne wielkie gwiazdy wystąpią w Polsce w 2019! Czeka nas niesamowita impreza!

Don't Let Daddy Know - wygraj bilety Meet&Greet

Jak wygrać bilety meet & greet na Don't Let Daddy Know? Dajecie sobie szansę na spotkanie z wielkimi gwiazdami klubowej sceny biorąc udział w konkursie. Wejdźcie na goraca.eska.pl i przekonajcie nas, dlaczego to wy powinniście wygrać. Później wystarczy, że będziecie trzymać za siebie kciuki. Do zwycięzców zadzwoni Michał Sobkowski, podczas Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. 

#DLDK to niezwykłe show, które nie pozwoli nikomu przejść obok obojętnie. Wszystko zaczęło się siedem lat temu na magicznej Ibizie, a teraz jest to światowy fenomen wśród eventów muzycznych. Imprezy DLDK ściągają setki tysięcy fanów muzyki elektronicznej na całym świecie. Dzięki wypracowanej przez lata renomie tworzą wyjątkowe poczucie wspólnoty. Na pierwszej edycji DLDK w Polsce, czeka Was wiele niespodzianek, z których najważniejszy to jedyny w swoim rodzaju międzynarodowy line-up! Polscy fani zawsze byli jedną z największych grup, podróżujących corocznie na Don't Let Daddy Know do Amsterdamu, Manchesteru lub Bukaresztu. DLDK Poland będzie czwartym przystankiem Don’t Let Daddy Know World Tour 2019.

Najnowsze