Axel Drop - kim jest chłopak z Mam Talent, który uwielbia Michała Szpaka?

2019-11-02 20:18 RW
Axel Drop - kim jest 12-letni chłopak z Mam Talent, który uwielbia Michała Szpaka?
Autor: ESKA.pl / materiał prasowy TVN Axel Drop - kim jest 12-letni chłopak z Mam Talent, który uwielbia Michała Szpaka?

Nowa, jesienna edycja jednego z najpopularniejszych programów talent-show w Polsce, wraca z mocnym uderzeniem. Axel Drop to jeden z pierwszych uczestników 12. edycji Mam Talent. Skąd pochodzi? Jakie ma pasje? Kim jest młody wokalista, który zaskoczy jurorów? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Axel Drop - kim jest chłopak z Mam Talent? Zastanawiacie się, kto to jest Axel Drop? Uczestnik nowej, jesiennej edycji jednego z najpopularniejszych talent-show w Polsce zaskoczy wszystkich jurorów. Najbardziej zaciekawiona występem 12-latka wydaje się być Małgorzata Foremniak. Zahipnotyzowana i oczarowana występem Axela Dropa nie spuszczała z niego wzroku. 

Axel Drop - kim jest uczestnik Mam Talent 2019?

Kim jest Axel Drop? Uczestnik Mam Talent 2019 w wieku 9 lat wziął udział w konkursie piosenki religijnej, później zajął I miejsce w Bydgoszczy w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Wtedy postanowił kształcić się wokalnie. Uczy się w Wokalno-Aktorskiej szkole Fama w Koninie. Śpiewanie zmieniło jego życie. Jest ciekaw jak ocenią go fachowcy. Chciałby zostać zauważony, co dałoby możliwości do dalszego rozwoju. Idolami Axela są Violetta Villas i Michał Szpak.

Axel Drop w Mam Talent 2019 oczarował jurorów, ale czy również wy czujecie się oczarowani? Oceńcie sami oglądając występ PRZEDPREMIEROWO, tylko na ESKA.pl!

Najnowsze