Doda szczerze o macierzyństwie. TE słowa mogą wzbudzać kontrowersje

2022-11-29 13:00
Doda szczerze o macierzyństwie. TE słowa mogą wzbudzać kontrowersje
Autor: Akpa Doda szczerze o macierzyństwie. TE słowa mogą wzbudzać kontrowersje

Doda niejednokrotnie wypowiadała się na temat macierzyństwa. Tym razem w pięknych słowach postanowiła wyjaśnić, dlaczego zdecydowała się obrać drogę, którą podąża, a nie inną. Choć dobrze uzasadniona i trudno się z nią nie zgodzić, wśród niektórych może wzbudzać kontrowersje. Sprawdziliśmy, co polska gwiazda uważa w tej kwestii!

Słowa Doroty Rabczewskiej często uchodzą za kontrowersyjne w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, gwiazda naprawdę lubi zaskakiwać swoimi wypowiedziami oraz bezpośredniością. Jeśli chodzi o macierzyństwo, wypowiadała się na ten temat wielokrotnie, głos zabrała nawet w swoim programie "12 kroków do miłości", podczas którego szukała "tego jedynego". Podczas wywiadu u Karola Paciorka postanowiła jednak nieco bardziej uzasadnić swoje zdanie, uchylić rąbka tajemnicy, dlaczego nie chce być matką. W pięknych słowach wyjaśniła swoją decyzję. Trzeba przyznać, że jej podejście do tego tematu jest naprawdę rozsądne!

Doda pokazała chłopaka! Tańczyli objęci na środku sklepu

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda o macierzyństwie

W programie Karola Paciorka kobieta w pięknych słowach wypowiedziała się, dlaczego nie chce mieć potomstwa. Wyjaśniła, że nie posiada w sobie instynktu macierzyńskiego:

Nie można powiedzieć, że lubię dzieci. A Ty lubisz wszystkich ludzi? Nie. A sama prokreacja, czy urodzenie, czy w ogóle rozmnażanie się nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i sztuką jest później opieka nad osobą, tak, żeby wychować ją na mądrą, kochaną osobę, a nie pie******esz laptopem czy telefonem i "zajmij się sobą". Bo "ładne będziecie mieli dzieci". To nie jest torebka, że my "ładne będziemy mieli dzieci" i walniemy w kąt albo damy trzy niańki. To jest świadomy wybór, później praca 24/7, bo to jest praca, ale jako praca nie może być przez matkę postrzegane. To poświęcenie ma wynikać z miłości. Z miłości i z chęci oddania siebie dla drugiej osoby. Ja tego instynktu nie mam, a dziecko na to zasługuje.

Trzeba przyznać, że jej postawa jest naprawdę rozsądna!

Doda zadała fanom ważne pytanie. Bez chwili namysłu postawili na jedną z opcji!

Nowy partner Dody

Od jakiegoś czasu wiadomo jest, że Doda ma nowego partnera. Ujawniła tę informację w ostatnim odcinku swojego programu telewizyjnego. Nie był to jednak żaden z kandydatów. Wszystko wskazuje na to, iż jej chłopakiem jest ratownik medyczny i sportowiec Dariusz Pachut. Gwiazda nie potwierdziła tego, ale wszystko wskazuje, iż jest to prawdą.

Sonda
Zgadzasz się z postawą Dody?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze