Doda

i

Autor: AKPA

Doda zadała fanom ważne pytanie. Bez chwili namysłu postawili na jedną z opcji!

2022-11-17 11:45

Doda cały czas promuje swój najnowszy album Aquaria. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wokalistka zadawała fanom pytanie dotyczące kolejnego teledysku. Tym razem gwiazda chce, by to oni wybrali, do której z piosenek zostanie nakręcony wideoklip. Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. Faworyt mógł być tylko jeden.

Doda uwielbia rzucać wyzwania swoim fanom, ale również mocno liczy się z ich zdaniem. Trzeba przyznać, że obecna na polskim rynku muzycznym od ponad 20 lat wokalistka przeżywa prawdopodobnie najlepszy okres w swojej karierze. Najnowsza płyta Dody Aquaria po trzech tygodniach od sprzedaży wciąż znajduje się w TOP 10 najchętniej kupowanych krążków muzycznych w Polsce. Krążek pokrył się złotem jeszcze przed premierą! Wielkie sukcesy odniosły też single promujące wydawnictwo - Fake Love i Melodia ta pokryły się platyną, natomiast Don't Wanna Hide złotem. Teraz o uznanie słuchaczy walczy najnowszy kawałek z Aquarii zatytułowany Wodospady. Hitowy numer promował program 12 kroków do miłości. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli, bez których to wszystko nie byłoby możliwe, Doda zapytała o najbardziej lubianą przez nich piosenkę z albumu. Ta, które zdobędzie najwięcej polubień, doczeka się teledysku. Właściwie już po chwili znane były wyniki.

Doda w łóżku z nowym partnerem. Już go nie ukrywa!

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Nowy teledysk Dody

Doda nie ukrywa, że jest bardzo wdzięczna fanom za ich oddanie. W związku z tym postanowiła oddać sprawy w ich ręce i zapytać, do której z piosenek z Aquarii chcieliby otrzymać teledysk. Wybór wielbicieli padł na emocjonalną balladę Pewnie już wiesz, w której piosenkarka podsumowuje najcięższe chwile swojego życia.

Powiedz mi, pewnie już wiesz, przeszłam przez piekło. W oczach brak łez, ale coś pękło - wyśpiewuje w refrenie.

Na samym YouTubie liczba odtworzeń kawałka przekroczyła... dwa miliony.

Sonda
Znasz już nową płytę Dody Aquaria?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE