Doda

i

Autor: materiały prasowe

Doda pokazała chłopaka! Tańczyli objęci na środku sklepu

2022-11-21 14:41

Doda nie kryje się już ze swoją miłością. Kilka dni temu piosenkarkę czekała miła niespodzianka. W jednym z popularnych salonów rozbrzmiewała jej najnowsza płyta Aquaria. Gwiazda, słysząc swój własny kawałek, wtuliła się w ukochanego i zaczęła z nim tańczyć. Fragmentem pokazu pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Doda rozpoczęła zupełnie nowy etap w swoim życiu. W 2022 roku wokalistka postawiła zarówno na rozwój kariery, jak i na zmiany w życiu prywatnym. Po ponad 11 latach od premiery ostatniego w pełni solowego albumu piosenkarka zaprezentowała fanom Aquarię - krążek pełen tanecznych brzmień, stanowiący jednak podsumowanie najbardziej mrocznego okresu w jej życiu. Fani mieli również okazję towarzyszyć jej podczas randek w show 12 kroków do miłości. I choć Dodzie nie udało się znaleźć tego, czego szukała wśród przedstawionych jej kandydatów, co wywołało skrajne emocje widzów, to poza programem czekała na nią miłość. W finałowym odcinku dedykowanego jej formatu Doda oficjalnie wyjawiła, że jest zakochana. Wybrankiem piosenkarki okazał się być, jak podejrzewali, Dariusz Pachut. Artystka nie kryje się już ze swoim uczuciem nawet w miejscach publicznych. Ostatnio klienci sieci Empik mogli zobaczyć gwiazdę w objęciach ukochanego, tańczących do piosenki z jej nowej płyty.

Doda w łóżku z nowym partnerem. Już go nie ukrywa!

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda pokazała chłopaka!

Chociaż Doda nie przedstawiła oficjalnie swojego partnera, wszystko wskazuje na to, że fani mieli rację. Kilka dni temu gwiazda odwiedziła jedną z warszawskich galerii handlowych. Tam czekała ją miła niespodzianka. W salonie Empik rozbrzmiewała nowa płyta artystki zatytułowana Aquaria. Słysząc swój utwór Pewnie już wiesz, który doczeka się teledysku, gwiazda wtuliła się w partnera i zaczęła z nim tańczyć. Widać, że miłość jej służy!

Doda zadała fanom ważne pytanie. Bez chwili namysłu postawili na jedną z opcji!

Sonda
Znasz już nową płytę Dody Aquaria?