Doda ma SOBOWTÓRKĘ! Sama dostrzegła szokujące podobieństwo

2022-11-30 14:30
Doda ma SOBOWTÓRKĘ! Sama dostrzegła szokujące podobieństwo
Autor: Akpa Doda ma SOBOWTÓRKĘ! Sama dostrzegła szokujące podobieństwo

Rozpoznawalność Dody w Polsce jest niezaprzeczalna. Od wielu lat jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim show-biznesie! Fani zaczęli dostrzegać podobieństwo pomiędzy nią, a kultową postacią, o której teraz jest niesamowicie głośno. Co więcej, piosenkarka sama zauważyła to podobieństwo - 8 lat temu!

Dorota Rabczewska jest bez żadnych wątpliwości jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim show-biznesie od wielu lat. To prawdziwa ikona! Ciężko wyobrazić sobie, żeby można ją było do kogoś porównać! Okazuje się jednak, że kobieta ma sobowtóra wśród kultowych postaci. Fani zaczęli pisać do niej, zauważając to niezwykłe podobieństwo pomiędzy paniami. Co więcej, Doda już wcześniej zdawała sobie z tego sprawę. Przebrała się za nią na Halloween w 2014 roku, czyli już ponad 8 lat temu! Trzeba przyznać, że rzeczywiście można dostrzec pewne łączące je cechy, nie tylko odnośnie wyglądu!

Doda szczerze o macierzyństwie. TE słowa mogą wzbudzać kontrowersje

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Doda jako Wednesday Addams

Fani zauważyli uderzające podobieństwo pomiędzy Dodą a Wednesday Addams. Mówią nie tylko o jej mimice, spojrzeniu, ale również łączą je na poziomie mentalnym. Dorota Rabczewska przyznała, że zdaje sobie sprawę z tego, że mają ze sobą wspólne cechy. Już w 2014 roku przebrała się za nią z okazji Halloween. Wyznała, że utożsamia się także z Małą Mi i Włóczykijem. Użytkownicy Instagrama napisali:

Jak tylko zobaczyłam ten serial....myślę jak nic Doda i jej mimika.Tak samo usta układa.Czarna peruka i Adamsówna jak się patrzy.

Jenna Ortega zrobiła robotę i faktycznie mimika i zachowaniem przypomina Dode

To jak będą nagrywać parę lat później to już mamy główna rolę dla Ciebie

Serial Wednesday

Serial Wednesday jest nowością Netflixa, która podbiła serca jego użytkowników. Zebrał bardzo wielu fanów! Główną bohaterką jest Wednesday Addams, nie jest to jednak postać, która pierwszy raz pojawiła się na antenie. Rodzina Addamsów jest kultowa! Tworzono o niej wiele dzieł. Tytułowa bohaterka jest bystrą i sarkastyczną postacią, którą widzowie pokochali. Nic dziwnego, że niektórym z nich przypomina Dodę!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze