Doda i Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EastNews Doda i Wiktoria Gąsiewska

Doda i Wiktoria Gąsiewska na nagraniu sprzed lat. Ten słodki widok wciąż rozczula!

2021-04-26 12:49

W internecie nic nie ginie, dlatego w ostatnim czasie szaleje w sieci nagranie sprzed lat, na którym widać słodką i malutką aktorkę Wiktorię Gąsiewską, a także piosenkarkę Dodę. To wideo rozczula internautów, a w dodatku wywołuje w nich pozytywne wspomnienia. Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczycie, dlatego nie przejdźcie obok tego wideo obojętnie!

Doda i Wiktoria Gąsiewska na nagraniu sprzed lat to prawdziwy hit internetu! Dwie celebrytki, które dzieli spora różnica wieku wymiatają w show-biznesie od lat. Doda zachwyca nie tylko swoją urodą, ale także swoimi piosenkami, a nawet tym, że jest bezpośrednia i ma swoje zdanie, co często można zobaczyć na jej Instagramie. Jej hity takie jak Dżaga, Szansa i nie tylko wciąż są na topie i królują na playliście niejednej osoby. Wiktoria Gąsiewska natomiast występuje w polskich serialach i zachwyca wszystkich swoją dziewczęcą i delikatną urodą w mediach społecznościowych. Rozpoznawalność zdecydowanie zyskała grając w Rodzince.pl ale także wcześniej w Na dobre i na złe i w Rodzinie zastępczej. Teraz jak się okazuje Doda i Wiktoria, mają na swoim koncie wspólną współpracę przy reklamie. Choć było to w 2009 roku to w internecie nic nie ginie, a wideo z ich spotu krąży w internecie, szczególnie na TikToku. Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczycie!

Tak zmieniała się Doda

Doda i Wiktoria Gąsiewska - reklama lodów

Doda i Wiktoria Gąsiewska 12 lat temu zagrały wspólnie w reklamie lodów Koral. Mowa o spocie w którym Wiktoria jako mała dziewczynka miała urodziny i dmuchając świeczki musiała pomyśleć o swoim marzeniu. Nagle jej oczom ukazała się Doda na białym fotelu, która następnie z różowej lodówki w kształcie misia, dała jej przysmak w kształcie korony. Reklama pokazała, nie tylko nowy produkt marki Koral, ale także to, że marzenia się spełniają. Co ciekawe, słodkim kadrom towarzyszyła piosenka Dody - Nie daj się, która miała swoją oficjalną premierę w 2008 roku. Numer promował wtedy reedycję jej debiutanckiego, solowego albumu Diamond Bitch. Poniżej możecie zobaczyć słodką reklamę lodów Koral z udziałem Dody i Wiktorii Gąsiewskiej. Pamiętacie te czasy?