Doda gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal 2019. Dwa lata temu na scenie był ogień!

2021-06-15 16:17 Adrian Rybak
Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Autor: Materiały prasowe Polsat

Doda powraca po roku przerwy. Już wkrótce zaprezentuje nam swoją nową twórczość. Jej oficjalnym powrotem będzie występ podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021. To nie jest pierwszy raz, kiedy się tam pojawi. W 2019 roku rozniosła scenę. Przypominamy jej niesamowity występ w Operze Leśnej. Czy tym razem znów zachwyci swoim show?

Trzy lata temu na deskach Opery Leśnej podczas Polsat SuperHit 2018 Doda przyćmiła wszystkie gwiazdy swoją stylizacją! Miała na sobie białą mini oraz buty, które specjalnie na ten występ wykonała dla niej dwójka światowych projektantów - Tsakiris Mallas i Celia Kritharioti! Ręcznie wykonane kozaki zdobił milion koralików. Doda na szyję założyła duży naszyjnik od Oscara de la Renty z napisem Just Married. Wówczas w trakcie Koncertu Platynowego wokalistka wykonała swój utwór Riotka. W oczekiwaniu na tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal i występ charyzmatycznej wokalistki mamy fragment z ostatniego występu Dody w Sopocie! A jak zaprezentuje się Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2021 podczas koncertu „Najlepsi z najlepszych” i co zaśpiewa dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej? To zdradzimy już niebawem!

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Było gorąco!

Doda - kiedy premiera nowej piosenki?

Doda nie poinformowała jeszcze, kiedy zostaną wydane jej nadchodzące utwory. Fani artystki mają jednak pomysł, kiedy może odbyć się premiera pierwszego singla z jej nadchodzącej płyty. Miałoby się to stać właśnie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie, który odbędzie się w sobotę 26.06.2021. Czy tak się stanie? Przekonamy się już niedługo.

Doda na Eurowizji 2022?

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że Doda może być reprezentantką Polski na Eurowizji 2022 we Włoszech. Wszystko zaczęło się od słów artystki. Zdradziła, że zgodziłaby się na udział w konkursie, ale na pewnych warunkach. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Najnowsze