Eurowizja 2022 - Doda reprezentantką Polski? Artystka stawia warunki

2021-06-10 10:26
Doda
Autor: WBF

Eurowizja 2022 już wywołuje wiele emocji wśród fanów konkursu. Choć niedawno zakończyła się edycja z 2021 roku, Polacy zastanawiają się już, kto będzie nas reprezentował w następnym roku. Poważną kandydatką wydaje się być Doda, która sama zadeklarowała chęć udziału. Postawiła jednak warunki. Co musiałoby się stać, aby pojechała do Włoch?

Eurowizja 2022 może być w Polsce dużym medialnym wydarzeniem, jeśli potwierdzą się spekulacje o udziale Dody. Artystka od lat przez wielu uważana jest za idealną kandydatką na konkurs, ponieważ jak mówią jej fani, ma głos, osobowość, prezencję i umie zrobić dobre show. O udziale Dody mówiono już wielokrotnie. W 2015 wiele osób było pewnych, że pojedzie do Wiednia z angielską wersją piosenki Riotka. Ostatecznie na konkurs pojechała jednak Monika Kuszyńska. Okazuje się, że rokiem Dody na Eurowizji może być 2022. Gwiazda na Instagramie zdradziła, że pojechałaby dla konkurs, ale na pewnych warunkach. Chce, aby Telewizja Polska dała jej odpowiednio wysoki budżet na realizację występu na światowym poziomie. Zaznaczyła także, że na Eurowizję pojechałaby tylko z własnym reżyserem oraz z własną koncepcją piosenki i występu. Czy TVP będzie w stanie jej to zapewnić?

Doda rozstała się z mężem

Eurowizja 2021 - zwycięzcy

65. Konkurs Piosenki Eurowizji ma już zwycięzców. Kryształowy mikrofon trafił do Włoch. Kraj ten reprezentował młodzieżowy zespół rockowy Maneskin, który wykonał piosenkę Zitti e buoni. W głosowaniu widzów zdobyli aż 318 punktów, znacznie pokonując konkurencję. W związku z tym Eurowizja 2022 odbędzie się we Włoszech.

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju 2022. Wiadomo, że krajem, który go zorganizuje, są Włochy. Nie wiadomo jednak, w którym mieście odbędzie się impreza. O prawa do organizacji mają ubiegać się takie miasta jak Mediolan, Turyn, Rzym, czy Bolonia. Decyzję poznamy za kilka miesięcy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze