Doda bohaterką memów. Piosenkarka pokazuje, że ma dystans i poczucie humoru! [GALERIA]

2021-01-31 18:39 Ewelina Kulasza
Doda
Autor: WBF

Doda pokazała już nie raz, że królowa jest tylko jedna! Wokalistka nie tylko czaruje swoim głosem od lat, ale także wymiata na scenie. Oprócz muzycznego talentu, ma też ogromne poczucie humoru i dystans, co pokazała już nie raz, udostępniając memy w social mediach na swój temat. Te najlepsze znajdziecie w naszej galerii poniżej.

Doda to jedna z popularniejszych artystek w naszym kraju. Choć początki jej kariery w branży muzycznej były bardzo burzliwe, to piosenkarkę zapamiętało przez to wiele osób. Bije od niej nie tylko sporo energii, ale także szczerość, poczucie humoru i ogromny dystans do swojej osoby. Doda bez dwóch zdań twardo stąpa po ziemi i wielokrotnie udowodniła, że królowa jest tylko jedna. Zna swoją wartość i wie, jak zrobić wielkie profesjonalne wow na scenie, ale także w social mediach. Mimo iż Doda mocno zaangażowała się w tworzenie swojego filmu Dziewczyny z Dubaju, to pod koniec 2020 roku pojawiła się ponownie ze swoim repertuarem, robiąc przy tym fenomenalne show! Niedawno mogliśmy podziwiać jej występy, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów, gdzie po prostu dała czadu! Nie tylko zaśpiewała swoje największe hity - Szansa, Dżaga i Nie Daj Się, ale także swoimi kuszącymi stylizacjami oczarowała niejednego widza. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Natalia Avelon jako Doda!

Doda bohaterką memów - GALERIA

Doda ma na swoim koncie sporo sukcesów. Od lat czaruje nieskazitelnym głosem, stylizacjami, teledyskami i oczywiście występami na wielkich scenach. Już nie raz pokazała w social mediach i w wielu wywiadach, jak wielki dystans ma do siebie i poczucie humoru. Na Instagramie zostało założone specjalne konto @doda_memy z memami na temat artystki. Co ciekawe, Doda sporadycznie udostępnia je na swoim InstaStories, czym bez dwóch zdań poprawia humor swoim fanom. Najlepsze memy z artystką w roli głównej, znajdziecie w naszej galerii poniżej.

Najnowsze