Długi weekend sierpniowy nad morzem. Jaka pogoda 13-15 sierpnia?

2022-08-11 14:43
Polacy nad morzem
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Długi weekend w sierpniu za pasem. W związku z wypadającym w poniedziałek Świętem Wojska Polskiego i Świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Polacy mogą liczyć na aż trzy dni wolnego. Dla wielu osób to idealny czas, by skorzystać z ostatnich tygodni wakacji i pojechać nad morze. Jaką pogodę przewidują synoptycy? Sprawdźcie.

Długi weekend sierpniowy 2022 już za moment. Jako że 15 sierpnia, który jest dniem ustawowo wolnym od pracy ze względu na wypadające wtedy Święto Wojska Polskiego, Polacy mogą cieszyć się nie dwoma, a trzema dniami odpoczynku. Dla wielu osób, które nie chciały tracić urlopu, to idealna szansa, by móc pozwolić sobie na wakacyjny wyjazd. Tradycyjnie jednym z najchętniej obieranych kierunków jest polskie morze, a pogoda tam nierzadko bywa kapryśna i potrafi zepsuć nawet najlepiej zapowiadający się odpoczynek. Zanim wyruszymy w podróż, warto sprawdzić, jak prezentuje się pogoda na najbliższe dni 13-15 sierpnia. Choć nie zabraknie słońca i wysokich temperatur, to burze wydają się być właściwie nieuniknione!

Pogoda na długi weekend sierpniowy. Jaka pogoda 15 sierpnia?

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!

Pogoda na długi weekend

Długi weekend sierpniowy już od dawna jest wyczekiwany przez wiele osób, które zaplanowały sobie w tych dniach odpoczynek nad polskim morzem. Najnowsze prognozy jasno mówią, że piątek, sobota i niedziela upłyną pod znakiem słońca i temperatur na poziomie 26 stopni. Burzowy będzie natomiast poniedziałek, 15 sierpnia. Synoptycy przewidują, że burze przejdą właściwie przez cały kraj. Gdzieniegdzie popada już w niedzielę! Zakładając, że zdecydowana większość turystów będzie w poniedziałek wracać do domów znad morza, raczej nie będzie można mówić o nieudanym wypadzie.

Sonda
Wolisz spędzać urlop nad morzem czy w górach?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze