Spacer

i

Autor: Pixabay

Pogoda na długi weekend sierpniowy. Jaka pogoda 15 sierpnia?

2022-08-06 12:46

Długi weekend w sierpniu to nie żart. Za sprawa faktu, że ustawowo wolny 15 sierpnia wypada w poniedziałek, zdecydowana większość Polaków będzie mogła cieszyć się aż trzema dniami wolnymi od pracy. Z pewnością wielu z was planuje na ten czas urlop. Warto już teraz sprawdzić, jak prezentuje się prognoza pogody.

Pogoda na długi weekend - czy będzie ciepło? Sierpień rozpoczął się na dobre. W tym miesiącu Polacy mogą liczyć na kilka dni wolnego za sprawą wypadającego w poniedziałek Święta Wojska Polskiego i Święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. 15 sierpnia jest bowiem jednym z nich ustawowo wolnych od pracy, co oznacza, że długi weekend będzie trwać od 13 do właśnie 15 sierpnia. Polacy powrócą do prac dopiero we wtorek. Dla wielu osób to idealny czas, by zaplanować sobie urlop. Aby był on udany, warto już teraz wiedzieć, jak prezentuje się prognoza pogody na długi weekend w sierpniu 2022. Czy będzie ciepło? A może lepiej zaopatrzyć się w parasole i płaszcze przeciwdeszczowe? 

15 sierpnia 2022 - czy jest wolne od pracy? Co to za święto 15.08.2022?

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Pogoda na długi weekend. Czy będzie ciepło?

Wszystko wskazuje na to, że długi weekend sierpniowy, niestety, upłynie pod znakiem opadów deszczu. Opadów powinniśmy spodziewać się między innymi w Warszawie i Krakowie. Nad morzem, np. w Gdańsku, nie będzie padać, jednak będzie dość pochmurno. Na termometrach można spodziewać się od 25 do 27 stopni. Trzeba pamiętać, że to pogoda długoterminowa, w związku z czym wszystko może się zmienić.

Sonda
Masz plany na długi weekend w sierpniu?