Śnieżyca w Polsce

i

Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News Śnieżyca zasypie Polskę

Deszcz, śnieg, a teraz TO. Cyklon Oleg już wyrządził wiele szkód, a dopiero się rozkręca!

2023-02-04 17:00

Luty 2023 przywitał nas opadami deszczu i odczuwalnym chłodem. Synoptycy nie mają wątpliwości, że to dopiero początek. Cyklon Oleg namieszał już w pogodzie, ale jak widzimy w prognozach, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Burze, śnieżyce i silny wiatr - to czeka nas w najbliższych dniach. Więcej na ten temat w artykule.

Cyklon Oleg zadomowił się w Polsce na dobre i już mocno namieszał w pogodzie, a to dopiero początek. Zgodnie z zapowiedziami luty przywitał nas dość niekorzystną aurą. W ciągu minionej doby mogliśmy odnotować zarówno opady deszczu, jak i śniegu, a także silny wiatr. To jednak nie koniec pogodowych anomalii. Jak podają synoptycy, pod wpływem cyklonu będziemy znajdować się jeszcze przez kilka najbliższych dni. Eksperci pogodowi przewidują, że w pierwszym tygodniu lutego musimy być gotowi właściwie na wszystko. Pogoda będzie bardzo dynamiczna, a kolejne dni, w zależności od zamieszkiwanego regionu, upłyną nam pod znakiem śnieżyc, ulew oraz wichur. Jak podaje serwis dobrapogoda24.pl, lokalnie spodziewane są również burze oraz opady krupy śnieżnej. Co z pewnością ucieszy mieszkańców Polski - opady mają mieć jednak charakter przelotny. Sprawdzamy, jakie są szanse na rychłe rozpogodzenie.

Śnieżyce i mróz -15 stopni! Pogoda długoterminowa na luty 2023

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Cyklon Oleg w Polsce

Zima w Polsce nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W czwartek ponownie prognozowane są opady śniegu i deszczu. Synoptycy dodają, że na zachodzie kraju należy spodziewać się też podmuchów porywistego wiatru. Kiedy będzie ciepło? Czy czeka nas poprawa pogody? Wszystkich tych, którzy liczą na ponowne zrzucenie zimowych kurtek, tak jak na początku stycznia, musimy rozczarować. Eksperci zapowiadają, że zima przypomni sobie również na nizinach, a nie jedynie w rejonach podgórskich. Na 3-4 lutego prognozowane są silne śnieżyce. Na południu zawieje i zamiecie śnieżne.

Sonda
Czy sprawdzasz prognozy pogody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE