Zima

i

Autor: Nur Photo/East News Śnieżyce i mróz -20 w Polsce

Śnieżyce i mróz -15 stopni! Pogoda długoterminowa na luty 2023

2023-02-04 10:59

Zgodnie z przewidywaniami synoptyków za oknami zrobiło się biało. Zima powróciła i jak wynika z najnowszych prognoz, szybko nie odpuści. W nowych raportach pogodowych mowa o utrzymujących się opadach białego puchu, a także mrozie, jakiego nie było od tygodni. Na termometrach nawet -15 stopni.

Pogoda za oknem informuje nas, że powrót zimy 2023 stał się faktem. Zgodnie z przewidywaniami synoptyków odczuwalne od kilku dni ochłodzenie okazało się być zapowiedzią kolejnego silnego powiewu najzimniejszej pory roku, która przecież cały czas trwa. Choć przez moment można było odnieść wrażenie, jakby w Polsce zapanowała już wiosna, bowiem 1 stycznia na termometrach odnotowano niestandardowe jak na tę porę roku temperatury dobijające nawet 18 stopni na plusie, eksperci alarmowali, żeby jeszcze nie chować zimowych kurtek, ani szalików i rękawiczek. Ich prognozy okazały się być trafne. Koniec stycznia przyniósł obfite opady śniegu w całej Polsce i odczuwalny mróz. To jednak nic przy tym, co czeka nas niebawem. Eksperci grzmią: w lutym będzie jeszcze zimniej!

Arktyczna zima w Polsce 2023 naprawdę nadchodzi. Luty NAJZIMNIEJSZY od lat?!

Sonda
Cieszysz się na powrót zimy?

Ekstremalnie zimny luty 2023

Prognoza długoterminowa na luty 2023 SZOKUJE. Wszystko wskazuje bowiem na to, że miesiąc ten będzie zdecydowanie najmroźniejszym tej zimy. Choć wydawać się mogło, że zima już odpuściła, to nic bardziej mylnego. Najnowsze prognozy mówią o powrocie siarczystych mrozów na poziomie nawet 20 stopni na minusie. Oczywiście mowa o temperaturach w nocy, jednak za dnia również poczujemy potęgę "białej pani". Spokojni mogą być raczej mieszkańcy zachodniej Polski. Powietrze arktyczne dotrze głównie na wschód, centrum i południe naszego kraju.

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065