Demi Lovato będzie zaskoczona! Były chłopak napisał o niej piosenkę i nagrał teledysk

2020-10-13 16:44 Ewelina Kulasza
Demi Lovato będzie zaskoczona! Były chłopak napisał o niej piosenkę i nagrał teledysk
Autor: 0000003/Reporter/East News Demi Lovato będzie zaskoczona! Były chłopak napisał o niej piosenkę i nagrał teledysk

Kibicował im prawie cały świat, lecz niestety ich drogi się rozeszły. Mowa o związku piosenkarki Demi Lovato i aktora Maxa Ehricha, którzy jeszcze jakiś czas temu uchodzili za jedną z najbardziej zakochanych par. Teraz były partner Demi nagrał o niej piosenkę, której towarzyszy teledysk. Będziecie w szoku!

Demi Lovato i Max Ehrich, przez dłuższy czas uchodzili za jedną z najbardziej zakochanych par w show-biznesie. Fani mocno im kibicowali, jednak w pewnym momencie wokalistka zaczęła mieć złe przeczucia. Demi straciła zaufanie do swojego partnera, który w lipcu tego roku oświadczył się jej na plaży w Malibu. Zagraniczna gwiazda zaczęła podejrzewać, że ukochany jest z nią tylko dla sławy i po cichu zakończyła tę relację. Max Ehrich, który jest aktorem szybko się nie poddał i zaczął wręcz błagać Demi w internecie, by do niego wróciła. Wokalistka jednak nie reagowała na zaczepki, ale niedawno wydała piosenkę, która według wielu osób, jest pożegnaniem z Maxem.

Jeszcze nie tak dawno, bo w czwartek 1 października, miała miejsce premiera najnowszej piosenki Demi Lovato - Still Have Me. Numer zagranicznej gwiazdy nawiązuje do rozstania z jej byłym narzeczonym. Co ciekawe, pierwotnie numer miał dotyczyć jej odwyku, lecz chwilę przed oficjalną premierą, Demi zmieniła jej przekaz. Nowość muzyczna od wokalistki została bardzo dobrze odebrana, a w komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów w jej stronę. Teraz Max chciał pójść w ślady swojej byłej ukochanej i jak się okazuje, zdecydował się wypuścić swój numer o miłości do Demi. Kiedy premiera?

Max Ehrich - piosenka o Demi Lovato

Były narzeczony Demi Lovato nagrał o niej piosenkę! Jak poinformował zagraniczny serwis TMZ, premiera muzycznego kawałka będzie miała miejsce już w najbliższy piątek 16 października. Numer będzie najprawdopodobniej nawiązywał do nocy, w której Max i Demi się spotkali. To historia opowiadająca miłosną opowieść, która najprawdopodobniej powstała jeszcze podczas pandemii w prowizorycznym studiu, kiedy Max i Demi byli jeszcze razem. Co ciekawe, aktor ma również w planach wydać album, który ukaże się najprawdopodobniej dopiero w 2021 roku.

Dziewczyna, która uśpiła kota | ESKA XD - Coś dobrego #4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze