Piosenki świąteczne 2020 - Ariana Grande już pracuje nad hitem i to w trio!

2020-10-13 11:39
Ariana Grande
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER Ariana Grande

Choć do zimowych świąt pozostało jeszcze sporo czasu, to niektóre gwiazdy już wzięły się za nagrywanie świątecznych hitów. Nic tak nie umila tych bajecznych dni, jak właśnie muzyka, czas z bliskimi i nastrój w postaci tematycznych dekoracji. Ariana Grande już działa w tym kierunku i to nie sama. Fani twierdzą, że to trio mogłoby mocno namieszać w grudniu tego roku!

Piosenki świąteczne 2020 to coś, co uwielbia dosłownie każdy! Niektórzy ucieszą się jeszcze z informacji, że zagraniczna gwiazda Ariana Grande robi już coś w tym kierunku. Zimowe święta są najpopularniejsze nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Kiedy tylko zbliża się grudzień, wystawy i półki w sklepach przepełnione są tematycznymi dekoracjami. Ponadto zaczynają pojawiać się również świąteczne piosenki, które robią dodatkową magię podczas tych wyjątkowych dni. Tym razem fani wyczuwają, że to właśnie Ariana Grande szykuje dla nich coś niesamowitego na święta 2020. Mowa o nowej piosence z królową świątecznych hitów - Mariah Carey i Jennifer Hudson.

Choć Ariana Grande w swoim muzycznym dorobku nie ma zbyt wielu propozycji na święta, w tym roku może to się zmienić. Jeszcze nie tak dawno artystka polubiła w mediach wpis z hashtagiem #AG6IsComing, a jej menadżer tweet o treści Ariana nadchodzi, aby uratować 2020 rok. Sugerowałoby to, że Ari nadchodzi z muzyczną nowością, która będzie czymś niesamowitym i zdecydowanie uratuje ten rok, który dla wielu osób jest przykry z powodu szerzącej się pandemii. Dlaczego Ariana Grande połączy siły z dwoma piosenkarkami?

Ariana Grande i świąteczne trio

Czy Ariana Grande i Mariah Carey uratują 2020 rok świąteczną piosenką? Fani już doszukują się szczegółów na temat domniemanej współpracy trzech artystek. Królowa popu i królowe świątecznych hitów, to dla nich połączenie wręcz idealne! Jak się okazuje Mariah Carey opublikowała w swoich mediach społecznościowych tajemnicze zdjęcie, przedstawiające trzy krzesła z inicjałami - AG, MC, JH. Ze śledztwa internautów wynika, że chodzi o Ari i Mariah. Trzeci inicjał najprawdopodobniej należy do Jennifer Hudson. Oznaczałoby to, że Ariana Grande nie zaśpiewa w trio! Więcej szczegółów na temat świątecznej współpracy piosenkarek z pewnością poznamy niebawem. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Z piosenką tych pań, święta byłyby naprawdę magiczne!

Ariana Grande kiedyś i dziś
Najnowsze