Dawid Podsiadło przypomniał, że czas leci bardzo szybko. Dwa lata od ważnego wydarzenia!

2020-06-06 16:51 RW
Dawid Podsiadło przypomniał, że czas leci bardzo szybko. Dwa lata od ważnego wydarzenia!
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Dawid Podsiadło przypomniał, że czas leci bardzo szybko. Dwa lata od ważnego wydarzenia!

Dawid Podsiadło sprawił swoim fanom dużą niespodziankę. Przypomniał swoim fanom o ważnym wydarzeniu publikując specjalną relację z realizacji wyjątkowego projektu. Jakiego? O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło przypomniał na swoich profilach w serwisach społecznościowych, że minęły dwa lata od wydania teledysku do pierwszego singla z jego trzeciego solowego albumu. Mowa oczywiście o klipie utworu Małomiasteczkowy. Artysta wrzucił do sieci blisko 2-minutową relację z tworzenia swojego muzycznego obrazka, za który otrzymał nominację do Fryderyków. Obecnie teledysk Małomiasteczkowy ma blisko 40 milionów wyświetleń. Warto przypomnieć, że sama płyta Małomiasteczkowy dała Dawidowi trzy diamentowe płyty, szereg najważniejszych nagród i pozwoliła wyprzedać trasy koncertowe w rekordowym tempie.

Zobacz: Matura 2020 - kiedy i w jaki sposób? Czy będzie matura ustna?

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Podsiadło - teledysk Małomiasteczkowy

Teledysk Małomiasteczkowy wyreżyserował Tomasz Bagiński. Słynny reżyser stworzył go wspólnie ze studiem Dobro i Platige Image. On sam w słowach megahitu Dawida Podsiadło wyczuwał: - Dla mnie to tekst o wykorzenieniu, oderwaniu od źródeł, o doświadczeniu wielu współczesnych Polaków z paru ostatnich pokoleń, związanym z przeprowadzką z rodzinnych stron. Czasem jest to przeprowadzka do większego miasta, czasem do innego kraju. Na zawsze pozostaje w nas pytanie - co by się stało, gdybyśmy zostali. Ciekawe dla mnie jest to, że piosenka nie odpowiada jednoznacznie na to pytanie. Przeprowadzka jako taka nie jest zła lub ‘dobra’. Przyszłości jakie nas czekają w różnych miejscach są po prostu inne. Nigdy już nie będziemy w domu, ale żyjemy, przyjmujemy się w nowych miejscach - zauważa reżyser.

Na potrzeby realizacji teledysku Dawid Podsiadło dołączył na jeden dzień do ekipy która zajmuje się przesadzaniem drzew ze specjalistycznej plantacji w małej miejscowości pod Warszawą i uczestniczył w procesie zasadzenia drzewa w centrum miasta. Jak wyglądała praca nad klipem? Niepublikowany wcześniej materiał możecie obejrzeć poniżej:

Najnowsze