Dawid Podsiadło kiedyś i dziś. Od konkursów talentów do koncertów na stadionach!

2020-05-23 17:26 MK
Dawid Podsiadło
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Dawid Podsiadło to obecnie gwiazda numer jeden w naszym kraju. Każda jego piosenka staje się hitem, albumy rozchodzą w wielotysięcznych nakładach, a bilety na koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka. Na ESKA.pl pokazujemy wam, jak na przestrzeni dziesięciu lat zmienił się głos Dawida. Od zawsze zachwycał tak samo? Sprawdźcie koniecznie!

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś - ta metamorfoza chyba na każdym zrobi wrażenie. Choć na polskiej scenie muzycznej mamy wiele gwiazd, chyba żadna w ostatnim czasie nie świeci tak jasno, jak właśnie Dawid Podsiadło. Pochodzący z Dąbrowy Górniczej wokalista udowodnił, że wygraną w popularnym talent show można bardzo dobrze wykorzystać i zrobić prawdziwie wielką karierę. Każda z płyt piosenkarza zyskała status bestsellera, każdy jego teledysk generuje miliony wyświetleń, a wielbiciele jego talentu godzinami czekają na start sprzedaży biletów na jego koncert. Po tym, jak artysta wspólnie z Taco Hemingwayem wyprzedał Stadion Narodowy, dając show, które już na stałe zapisało się na kartach historii polskiej muzyki, przyszedł czas na stadionowe show w pojedynkę. I w tym przypadku bilety rozeszły się w ekspresowym tempie. Aż ciężko uwierzyć, że zaledwie 10 lat temu, Dawid Podsiadło śpiewał dla publiczności liczonej co najwyżej w setkach.

Z okazji 27 urodzin Dawida Podsiadło, które przypadają 23 maja, przygotowaliśmy dla was wideo pokazujące, jak daleko zaszedł ten wokalista.

Dawid Podsiadło - kiedyś i dziś

W naszym najnowszym cyklu na ESKA.pl porównujemy początki kariery z aktualną pozycją waszych ulubionych wokalistów. Po Roksanie Węgiel, czas na kolejnego przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. Zobaczcie, jak Dawid Podsiadło nie tylko wyglądał, ale również śpiewał w 2009 roku, a jak robi to teraz. Już wtedy wróżylibyście mu tak wielki sukces?

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś
Najnowsze