Dawid Podsiadło podzielił się historycznym nagraniem! Takiej wersji Nieznajomego jeszcze nie było

2020-05-29 12:05 MK
Dawid Podsiadło
Autor: YouTube/Dawid Podsiadło

Aż ciężko w to uwierzyć, ale od wydania pierwszej płyty Dawida Podsiadło minęło już siedem lat. Z tej okazji, najpopularniejszy obecnie polski wokalista opublikował w sieci zapis wideo z historycznego koncertu, który zagrali wspólnie z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ta wersja Nieznajomego na pewno wywoła ciarki na waszym ciele! Więcej na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło - wideo z koncertu, który artysta dał na Stadionie Narodowym w Warszawie we wrześniu 2019 roku jest już dostępne na jego kanale! Wyprzedając cały obiekt, Dawid Podsiadło i Taco Hemingway udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Zapierające dech w piersiach show, które miało miejsce dokładnie 28 września 2019 roku, oglądało na żywo kilkadziesiąt tysięcy osób. Po niespełna roku od tej historycznej dla polskiej muzyki chwili, autor hitu Małomiasteczkowy podzielił się z fanami zapisem wideo wykonania piosenki Nieznajomy, pochodzącej z jego debiutanckiego krążka. Data nie jest przypadkowa!

Dokładnie 28 maja 2013 roku na rynku ukazał się debiutancki album Dawida Podsiadło - Comfort and Happiness. Płyta odniosła bardzo duży sukces, czyniąc ze zwycięzcy drugiej edycji X Factora jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Z albumu pochodzą takie hity jak Trójkąty i kwadraty oraz właśnie Nieznajomy. Piosenki tej nie mogło zabraknąć w setliście koncertu na Stadionie Narodowym. Z okazji siódmych urodzin debiutanckiej płyty, Dawid Podsiadło podzielił się profesjonalnym nagraniem z Warszawy.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Podsiadło - Nieznajomy na Stadionie Narodowym

Nieznajomy to jeden z największych hitów Dawida. Teledysk do piosenki wygenerował już blisko 25 milionów wyświetleń w sieci, a gdy zespół artysty zagrał pierwsze sekundy piosenki, wszyscy fani zebrani na Stadionie Narodowym w Warszawie oszaleli z radości. Zobaczcie, jak Dawid Podsiadło śpiewa swój utwór z kilkudziesięcioma tysiącami osób. To wideo chyba na każdym zrobi wrażenie!

Najnowsze