Dawid Podsiadło i najpopularniejszy youtuber w Polsce połączyli siły! Nowa współpraca to ogromne zaskoczenie

2020-10-14 10:13 Ewelina Kulasza
Dawid Podsiadło
Autor: Karol Makurat/REPORTER/East News Dawid Podsiadło

Najpopularniejszy polski wokalista, a także youtuber połączyli niedawno siły! Ich wspólny materiał wideo wymiata w sieci, a w mediach społecznościowych wciąż jest o tym głośno. Czym chłopaki zachwycili swoich słuchaczy i widzów? Będziecie w szoku! Youtuber spełnił swoje największe marzenie!

Dawid Podsiadło razem z polskim youtuberem połączyli siły i wciąż jest o tym naprawdę bardzo głośno! Jeszcze nie tak dawno wokalista został doceniony w branży muzycznej i za swój wokalny talent, a także twórczość, którą uwielbiają Polacy, otrzymał aż trzy nagrody! Dawid Podsiadło został nagrodzony Fryderykiem w kategoriach: Nagroda Publiczności za kawałek Najnowszy klip, Nagroda ZAIKS za najlepszy tekst, a także uhonorowano go za duet z Olkiem Świerkotem w kategorii Kompozytor Roku. Nic dziwnego, polskiemu artyście po prostu się to należało! Ponadto kilka dni temu zrobiło się o nim znowu bardzo głośno, kiedy połączył siły ze znanym youtuberem. Mowa o Blowku, który w rzeczywistości nazywa się Karol Gązwa. Chłopak szaleje w sieci ze swoimi materiałami i jest ulubieńcem wielu internautów. Jego kanał na YouTube śledzi ponad 4,6 mln osób!

Dawid Podsiadło mimo iż ma sporo pracy i skupia się na swoim fachu, to nie zapomina o odpoczynku i regeneracji. Wokalista nie tylko połączył siły z Blowkiem, ale również spełnił jego marzenie! Chłopaki nagrali wspólny materiał, który szaleje od kilku dni na YouTubie. Jak się okazało, pokazują w nim swoją wspólną pasję, a fani do tej pory nie mogą wyjść z podziwu!

Dawid Podsiadło i Blowek

Dawid Podsiadło pojawił się u Blowka na kanale i zagrał z nim w najnowszą serię popularnej gry Star Wars: Squadrons. Ich spotkanie przepełnione było pozytywnymi emocjami, a w dodatku naprawdę da się zauważyć ich wspólną pasję do Gwiezdnych Wojen. Wspólny materiał chłopaków gościł przez kilka dni wysoko na karcie na czasie YouTube i co ciekawe, fani wciąż mocno się nim zachwycają! Czy na jednej współpracy Dawida i Blowka się nie skończy? Póki co, nic na ten temat nie wiadomo, jednak musimy uzbroić się w cierpliwość, być może za jakiś czas znowu nas zaskoczą!

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś
Najnowsze