Dawid Podsiadło z nowymi sukcesami na koncie. Ciężko pracował, ale było warto!

2020-10-01 16:19
Dawid Podsiadło
Autor: Mateusz Ochocki / KFP/ REPORTER/ East News Dawid Podsiadło

Jeden z najpopularniejszych polskich artystów, to bez wątpienia Dawida Podsiadło. To on ciężko zapracował sobie na swój sukces i wciąż to robi. Jego muzyka, a także niesamowity wokal są dla wielu słuchaczy czymś wyjątkowym. Wokalista po raz kolejny został doceniony za swoją muzyczną twórczość i otrzymał nowe statuetki podczas gali Fryderyki 2020. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Dawid Podsiadło z nowymi sukcesami na koncie i wcale nie ma co się dziwić! Kiedy tylko pojawił się na castingu do drugiej edycji programu X Factor, wszyscy wróżyli mu wielką karierę. Nic dziwnego, swoim głosem zachwycił nie tylko jurorów ale również polską publiczność. Dotarł do ścisłego finału show i zajął pierwsze miejsce. Otrzymał nagrodę główną jaką było 100 tys. złotych, a także kontrakt płytowy. Jego kariera w branży muzycznej szybko nabrała tempa, a dzięki swojej twórczości Dawid Podsiadło ma dziś na swoim koncie nie tylko ogromne sukcesy, ale również grono wiernych i oddanych fanów. Artysta nie ma sobie równych, o czym świadczą wyświetlenia jego teledysków, a także albumy, które pokrywają się wieloma certyfikatami. Gdy tylko ogłasza swoje koncerty, bilety wyprzedają się w mgnieniu oka, tak jak było to w przypadku wielu wydarzeń stadionowych czy też Małomiasteczkowej Trasy. Ze względu na pandemię, koncerty które miały odbyć się w 2020 roku, zostały przeniesione na 2021 rok, a fani Dawida czekają na nie z wielką niecierpliwością!

Dawid Podsiadło może pochwalić się wieloma sukcesami, a także nagrodami, które otrzymał wielokrotnie za swoją twórczość. Co ciekawe niedawno, w ciągu jednego dnia otrzymał aż trzy nagrody podczas Fryderyków 2020. W jakich kategoriach został nagrodzony?

QUIZ. Dawid Podsiadło to twój idol? W takim razie komplet punktów to twój OBOWIĄZEK

Pytanie 1 z 10
W jakim programie muzycznym objawił się talent piosenkarza?

Dawid Podsiadło - Fryderyki 2020

Fryderyki 2020 to najgłośniejsza, polska gala! W 2020 roku rozdanie statuetek odbyło się w czwartek 1 października. Wiele gwiazd otrzymało wyróżnienia, a jedną z nich jest właśnie Dawid Podsiadło. Artysta został nagrodzony aż w trzech kategoriach, co świadczy o jego wielkim wokalnym talencie, a także dobrej robocie, którą wykonuje będąc w branży muzycznej. Dawid Podsiadło został uhonorowany Fryderykiem w kategoriach:

  • Nagroda Publiczności Fryderyk Festiwal - Najnowszy klip
  • Kompozytor Roku (duet Dawid Podsiadło - Olek Świerkot)
  • Nagroda ZAIKS za najlepszy tekst

Gratulujemy sukcesów i życzymy ich jeszcze więcej. Fani Dawida Podsiadło na pewno są z niego bardzo dumni!

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze