saszan

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

Saszan zainspirowana wielką gwiazdą! To wcale nie jest Ava Max

2020-09-22 12:29

Saszan zawsze zachwyca swoich fanów muzycznymi nowościami. Ta która niedawno ujrzała światło dzienne podbiła ich serca od razu. Osobisty kawałek piosenkarki nie tylko ich wzruszył, ale też wzbudził zainteresowanie swoim teledyskiem. Kim inspiruje się młoda gwiazda? To wcale nie jest Ava Max! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Saszan rozpieszcza swoich fanów bez dwóch zdań! Dowodem na to jest jej najnowszy kawałek zatytułowany Czternasty. Co ciekawe, singiel jest dla artystki bardzo osobisty i opowiada o trudnym okresie jej życia. Wokalistka niczego nie owija w bawełnę i śpiewa wprost o tym, co się u niej dzieje. Kawałek Czternasty to opowieść o tym, że codzienność nie wygląda tak jak na Instagramie, a ponadto porusza kwestię życia artystki po śmierci jej ukochanej babci. Teledysk, który powstał do najnowszej piosenki młodej artystki jest nieco mroczny i wbija jej wielbicieli w fotel. Komentarze, które umieścili pod najnowszym materiałem obfitują w szczere gratulacje, a także podziękowania za mocny singiel.

Wzruszenie, ciarki na ciele, osobisty tekst z przekazem, a także mroczny teledysk to dopiero coś! Jednak niektóre osoby po obejrzeniu klipu do kawałka Czternasty, stwierdziły że gwiazda inspirowała się w tym miejscu zagraniczną artystką - Ava Max. Gwiazda szybko zabrała głos w tej sprawie. Nie zgadniecie, kto naprawdę jest jej inspiracją!

Sonda
Lubisz piosenkarę Saszan?

Saszan - kto jest jej inspiracją?

Po premierze klipu Czternasty, do Saszan doszły słuchy, że jest on bardzo podobny do teledysku zagranicznej piosenkarki - Ava Max. Chodziło najprawdopodobniej o klip do singla Kings&Queens, w którym Ava Max siedzi na tronie i ma długie blond włosy. Podobne sceny widoczne są w nowym teledysku Saszan, jednak artystka dosyć szybko rozwiała te wątpliwości.

Strasznie dużo przeczytałam komentarzy dotyczących podobieństwa mojego klipu do Avy Max ... i z tego co się zdążyłam zorientować, to miała po prostu klip na tronie - jak miliard innych wykonawców i po jednej stronie takie właśnie długie do ziemi blond włosy, w teledysku, który był jakieś 3-4 miesiące temu, a ja te włosy miałam już rok temu.

Artystka dodała również swoje zdjęcie sprzed roku, a następnie powiedziała, że jej osobistą inspiracją jest i była raperka Nicki Minaj. Poniżej możecie zobaczyć, najnowszy klip Saszan CzternastyMy jesteśmy zachwyceni!

Wywiad z Saszan