Dawid Kwiatkowski idzie w rap? Kawałek z #hot16challenge2 doczeka się pełnej wersji!

2020-05-15 9:59 EK
Dawid Kwiatkowski
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Niesienie pomocy razem z rapowaniem, rozgrzało sieć, a przede wszystkim platformę YouTube. Kolejną gwiazdą, która podjęła się wyzwania był Dawid Kwiatkowski, czyli idol wielu nastolatek. Jego hip hopowy kawałek został bardzo dobrze przyjęty, dlatego artysta zdecydował się nagrać całą piosenkę. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Dawid Kwiatkowski to bez wątpienia jeden ze znanych i bardzo lubianych, polskich wokalistów. Dodatkowo artysta otrzymał wielką sympatię, pojawiając się w roli trenera i jurora w programie The Voice Kids. Chyba nikt nie spodziewał się, że 16-wersowy kawałek wokalisty, który nagrał specjalnie przez nominację do #hot16challenge2 zrobi tak ogromne wrażenie! Co ciekawe, do wyzwania zaprosiły go aż cztery osoby - Lanberry, B.R.O, Holak i Marcin Januszkiewicz. Rap w stylu artysty, pojawił się na platformie YouTube we wtorek 12 maja. W ciągu dwóch dni, zgromadził prawie 500 tys. wyświetleń, a także bardzo dużą ilość pozytywnych komentarzy. Fani piosenkarza byli pod ogromnym wrażeniem nie tylko brzmienia, ale również tekstu, który był bardzo osobisty. Dawid Kwiatkowski śpiewał w nim o swojej rodzinie, a także o plotkach które krążą na jego temat. Pojawiło się również nawiązanie do frustracji na temat kariery, a także Maryli Rodowicz, z którą artysta jakiś czas temu zaśpiewał w duecie piosenkę Lady Gagi i Bradleya Coopera pt. Shallow.

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Kwiatkowski - piosenka z #Hot16Challenge2

16-wersowy kawałek wokalisty okazał się być wielkim zaskoczeniem, ale również został bardzo dobrze odebrany przez wielu internautów. Dawid Kwiatkowski nagrał na InstaStories wideo, w którym podziękował za tak pozytywny odbiór jego gorącej szesnastki. Dodatkowo, dodał jeszcze słowa: chyba zrobimy z tego całą piosenkę. Po kilku minutach od pojawienia się stories, artysta dostał bardzo dużo wiadomości od swoich fanów, którzy byli zachwyceni pomysłem. Kilka z nich udostępnił na swoim profilu w postaci zrzutów ekranów.

Jezu D tak! Jeśli mój głos wgl coś znaczy to krzyczę najgłośniej tak! Chcemy piosenkę

Jest najlepsza!!!!! Tak chcemy całą piosnkę! Koniecznie!

JESTEM ZA!!!

Dawid Kwiatkowski nie zdradził jednak, kiedy światło dzienne ujrzy jego cały kawałek z wyzwania #Hot16Challenge2. Warto śledzić go w mediach społecznościowych, ponieważ z pewnością to właśnie tam będzie dzielił się ze wszystkimi pozytywnymi informacjami na ten temat.

Najnowsze