Hot16Challenge 2 - drzewko, zasady. O co chodzi w wyzwaniu, które podbija sieć?

2020-05-09 14:04
Raperzy Taco i Solar
Autor: YouTube: SBM Label / Taco Hemingway

Po sześciu latach od poprzedniej edycji, internauci ponownie mogą śledzić Hot16Challenge. Tym razem, celem biorących udział w internetowej akcji jest uzbieranie pieniędzy na walkę z pandemią koronawirusa. Jakie są zasady wyzwania i gdzie można znaleźć drzewko z nominacjami? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz w artykule dostępnym na ESKA.pl.

Hot16Challenge - drzewko i zasady to zaledwie dwa z wielu zagadnień, które najbardziej interesują internautów w kontekście bijącego rekordy popularności wyzwania z udziałem najpopularniejszych raperów i nie tylko. Po sześciu latach od zainicjowania akcji Hot16Challenge, w której udział wzięli między innymi Tede, Abradab czy Ten Typ Mes, Solar ponownie przystąpił do zorganizowania challengu. I tak samo jak w 2014 roku, cieszy się on wielką popularnością, o czym świadczą wygenerowane na YouTubie liczby. Najważniejsze notowanie na platformie, czyli karta na czasie, została zdominowana przez nagrania artystów, którzy zdecydowali się na podjęcie wyzwania i wykonaniu szesnastu wersów pod dowolnie wybrany beat. W drugiej odsłonie Hot16Challenge, udział wzięli już między innymi Taco Hemingway, Bedoes oraz... Norbi.

W przeciwieństwie do Hot16Challenge z 2014 roku, tegoroczna akcja ma jasno określony cel. Jest nim zebranie miliona złotych na walkę z pandemią koronawirusa, która całkowicie zmieniła funkcjonowanie świata. I choć aktualnie możemy mówić o spadku liczby zachorowań w Polsce, niczego nie można być pewnym. Aktualną liczbę zakażonych znajdziecie TUTAJ.

Spis treści

  1. Hot16Challenge - zasady
  2. Hot16Challenge - drzewko. Co to jest?
  3. Hot16Challenge - drzewko. Gdzie znaleźć?

Hot16Challenge - zasady

Zasady Hot16Challenge pozostały niezmienione. Raperzy oraz osoby przez nich nominowane muszą opublikować w sieci nagranie, jak wykonują szesnaście wersów, tak zwaną gorącą szesnastką, pod dowolnie wybrany beat i nominować kolejne osoby. Zaangażowani w projekt artyści oraz internauci mogą wpłacać pieniądze za pośrednictwem SiePomaga.pl. Taco Hemingway podarował aż 100 tysięcy złotych.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Hot16Challenge - drzewko. Co to jest?

Jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz w kontekście Hot16Challenge 2 jest drzewko. Co to takiego? Otóż, drzewkiem nazwana jest mapa nominacji, którą w tym roku mogą zobaczyć wszyscy internauci. Dzięki drzewku, mogą oni śledzić, jak rozwija się bijący rekordy popularności challenge.

Hot16Challenge - drzewko. Gdzie znaleźć?

Dzięki drzewku, nie umknie wam żadne z nagrań. Aby ułatwić dostęp do wszystkich zgłoszeń, powstała specjalna witryna internetowa hot16challenge.network, która jest na bieżąco aktualizowana. Poza informacją, kto wziął udział w wyzwaniu, znajdziecie również odnośniki do strony Geniusa, gdzie opublikowane są pełne wersy stworzone przez raperów i nie tylko.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze