Dawid Kwiatkowski

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Dawid Kwiatkowski często wagarował! Wykazywał się podstępną kreatywnością

2023-03-21 20:02

Dawid Kwiatkowski przyznał, że uciekał z lekcji. trener muzycznego talent show zdradził, co było najczęstszym powodem wagarów i w jaki sposób udało mu się ukrywać opuszczanie szkoły przed rodzicami. Trzeba przyznać, że wokalista był naprawdę kreatywny!

Dawid Kwiatkowski postanowił powspominać młodzieńcze lata w rozmowie z kolegami z trenerskiej ławy. Wraz z pierwszym dniem wiosny, w całej Polsce obchodzony jest, uwielbiany przez wszystkich uczniów, Dzień Wagarowicza. Dawid Kwiatkowski na planie szóstej edycji The Voice Kids przyznał, że zdarzało mu się uciekać ze szkoły. Zdradził też, w jaki sposób udało mu się ukrywać ten fakt przed rodzicami. Jego podstępna kreatywność może wielu rozłożyć na łopatki.

Trenerzy Voice Kids byli zachwyceni. Jednak występ mocno podzielił widzów

Dawid Kwiatkowski często wagarował! Wykazywał się podstępną kreatywnością

Dawid Kwiatkowski - wagary

Dawid Kwiatkowski przyznał, że najczęstszym powodem, przez który opuszczał szkołę, były gry komputerowe. Jednak musiał wykazać się sporą kreatywnością, by mama nie zorientowała się, że przyszła gwiazda polskiej sceny muzycznej, wagaruje.

Kiedyś przez gry komputerowe nie chodziłem do szkoły. Budziłem się rano, robiłem wszystko tak, jakbym szedł do szkoły. Moja mama wychodziła zawsze pięć minut przede mną więc ja już byłem fresh, po śniadaniu, plecaczek.

I kiedy tylko rodzicielka wokalisty znikała za zakrętem, Dawid Kwiatkowski zrzucał plecak i włączał gry komputerowe.

Fani mają już swoją faworytkę Voice Kids 2023. "Do finału, a później na Eurowizję Junior!"

Usprawiedliwieniem będę się martwił jak już wygram.

Jakie jeszcze sekrety trenerzy zdradzą na planie „The Voice Kids”? Tego dowiemy się już w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.