The Voice Kids - Tercet Madam

i

Autor: Screen z YT:The Voice Kids Poland/Tercet Madam - „I Say a Little Prayer” - Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 6

Trenerzy Voice Kids byli zachwyceni. Jednak występ mocno podzielił widzów

2023-03-20 12:49

Ten występ w The Voice Kids mocno podzielił fanów programu. Pomimo tego, że trenerzy byli pod ogromnym wrażeniem tego, co usłyszeli i zobaczyli na scenie, to część widzów uważa, że sytuacja z 7 odcinka Voice Kids 6 w ogóle nie powinna mieć miejsca. Z kolei inni przyznają, że to ciekawe odświeżenie formatu. Jedno jest pewne, takiego występu w programie z pewnością jeszcze nie było!

Trenerzy Voice Kids byli zachwyceni tym występem. Brawurowe wykonanie utworu I Say a Little Prayer z pewnością przejdzie do historii programu. Cleo była przekonana, że do jej drużyny dołączy zaraz kolejna utalentowana wokalistka, więc szybko zdecydowała się nacisnąć przycisk odwracający fotel. Za jej przykładem, niemal natychmiast, poszli chłopaki z Afromental. Występ okazał się ogromnym zaskoczeniem zarówno dla widzów muzycznego show jak i trenerów. Nikt bowiem nie spodziewał się tego, że na scenie The Voice Kids 2023 pojawi się tercet. Podczas występu eksperci zastanawiali się, czy utwór wykonywany jest przez jedną czy dwie osoby. Jednak kiedy tylko odwrócili swoje fotele nie ukrywali swojego ogromnego zaskoczenia. Pomimo znakomitego występu i ogromnych umiejętności wokalnych dziewczyn, są tacy, którzy są zdania, że taka sytuacja nie powinna mieć w Voice Kids miejsca. Inni z kolei sugerują, że to świetne odświeżenie formatu, które może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Martyna Gąsak oczarowała trenerów Voice Kids. Nie mogli uwierzyć, że to jej głos!

Nowy duet Taconafide i SB Maffiji? | Dokończ Piosenkę #6

The Voice Kids - Tercet Madam

Tercet w The Voice Kids to zupełna nowość w programie. Marysia, Hania i Maja brawurowo wykonały utwór I Say a Little Prayer z repertuaru Arethy Franklin. Trenerzy poznali się na talencie młodych wokalistek już w pierwszych sekundach ich występu. Celo, kiedy tylko odwrócił swój fotel nie mogła uwierzyć w to, że na scenie stoją aż trzy osoby.

Jestem w ciężkim szoku. (...) Jesteście jednym organizmem. To tak fajnie wszystko działa! Już mam milion pomysłów.

Dziewczyny z Tercetu Madam nie miały łatwego zadania. Musiały zdecydować, czy dalszą przygodę w programie będą kontynuowały w drużynie Cleo czy Tomsona i Barona. Ostatecznie Marysia, Hania i Maja wybrały chłopaków z Afromental.

Fani mają już swoją faworytkę Voice Kids 2023. "Do finału, a później na Eurowizję Junior!"

Kiedy zaczął się występ dziewczyn byliśmy przekonani, że za głośno są wgrane chórki w podkład muzyczny i, że coś tam w ogóle jest nie tak, bo raz słyszymy jeden głos, później drugi głos, nagle są trzy głosy. A były tak czyściutko, że rzeczywiście byliśmy przekonani, że to podkład.

Tercet Madam szybko zdobył grono fanów. Widzowie trzymają za dziewczyny kciuki i liczą na to, że uda im się dojść do finału. Są jednak również tacy, którzy uważają, że przepuszczenie tercetu do kolejnego etapu muzycznego show jest niesprawiedliwe wobec wokalistów, którzy występują solo.

Dziewczynki są rewelacyjne, ale również uważam, że coś jest nie 'halo'.... Jaka następna niespodzianka? Poznańskie Słowiki?

No i mimo talentu niewątpliwego dziewczyn jestem na totalne NIE takim sytuacjom... Jest to mocno nie w porządku do solistów potem w bitwach - nie powinno się dopuszczać do takich sytuacji 👎

Jak obiektywnie ocenić solistę w konfrontacji z zespołem? Reguły powinny być konkretne i sprawiedliwe.