Daria Zawiałow odwołuje swoje koncerty! Artystka wydała oświadczenie

2020-10-12 12:46 Patrycja Obarowska
Daria Zawiałow
Autor: Piotr Porębski / materiały prasowe

Daria Zawiałow ma dla swoich fanów złe wiadomości! Wokalistka odwołuje koncerty i tłumaczy swój powód za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co się stało i dlaczego Daria odwołuje występy na żywo? Więcej o tym na ESKA.pl

Daria Zawiałow ma dla swoich fanów niepokojące wieści! Wokalistka odwołuje koncerty i tłumaczy swoją decyzję za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej oficjalnej stronie na Facebooku pojawił się komunikat o koncertach artystki i jej zespołu, które nie mogą zostać zorganizowane ze względu na wciąż trwającą, a co gorsza rozwijającą się pandemię koronawirusa. Kochani. Jak wiecie sytuacja w naszym kraju nie jest kolorowa. Bardzo chcemy zagrać naszą trasę Ostatni raz w Helsinkach niemniej jednak obecne obostrzenia nie dają nam szans na granie koncertów. Wrócimy na scenę tak szybko jak będzie to możliwe - wówczas będzie to bezpieczne zarówno dla Was jak i dla nas. Najbliższe koncerty (Rzeszów, Warszawa (akustycznie) i Wojkowice) nie odbędą się. Na dzień dzisiejszy ciężko mi przewidzieć na kiedy będziemy mogli przełożyć te koncerty oraz jaki los spotka kolejne daty koncertowe - nie jest to zależne od nas. Będę informowała Was na bieżąco. - czytamy w komunikacie Darii Zawiałow.

Daria Zawiałow odwołuje koncerty - co z biletami?

Artystka poruszyła także temat biletów i uspokoiła fanów pisząc, że wszystkie bilety zachowują ważność, zatem należy je zatrzymać.

Daria Zawiałow odwołuje koncerty

Daria Zawiałow wraz ze swoim zespołem na ten moment zawiesza wszystkie zaplanowane wcześniej trasy koncertowe i nie planuje kolejnych. Wszystko z powodu pandemii Covid-19 i obostrzeń, które powracają na nowo.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze