Daria - piosenka Paranoia NA ŻYWO! Premierowy występ w ESKA Live

2021-10-11 12:08
Daria - piosenka Paranoia NA ŻYWO! Po raz pierwszy ESKA Live
Autor: ESKA Live Daria - piosenka Paranoia NA ŻYWO! Po raz pierwszy ESKA Live

Paranoia - to tytuł drugiego singla, pod którym podpisuje się Daria Marcinkowska. Światowo brzmiący utwór, swoją premierę w wersji na żywo, miał miejsce podczas koncertu ESKA Live. Zapowiedź występu z tym hitem możecie zobaczyć na ESKA.pl!

Pierwsze wykonanie piosenki Paranoia na żywo miało miejsce w ESKA Live! Daria zrobiła tym samym sporą niespodziankę słuchaczom Radia ESKA i czytelnikom ESKA.pl. Tę artystkę znacie z megahitu Love Blind. Zanim jednak wydała swój największy do tej pory hit mogliście znać ją z The Voice Of Poland, gdzie odwróciła wszystkie cztery fotele. Swój wokal szlifowała umiejętności pod okiem Margaret. Ma również na koncie występy na londyńskich scenach. Daria Marcinkowska po sukcesie z Love Blind, ponownie zaskoczyła słuchaczy wydając równie dobrą propozycję. Jak brzmi piosenka Paranoia na żywo? Zapowiedź występu możecie zobaczyć w wideo poniżej. Data całego koncertu Darii nie jest już tajemnicą.

Daria zaśpiewała pierwszy raz Paranoia! Zapowiedź premiery w ESKA Live

Daria - kim jest?

Daria Marcinkowska ma 25 lat i pochodzi z Lazisk Górnych (miejscowość w województwie śląskim). Śpiewa od 7. roku życia, kiedy to zapisała się do przykościelnej scholi. Od zawsze wiedziała, że będzie śpiewać i stara się zrobić wszystko, by stało się to na profesjonalnym poziomie. Pomimo tego, że w swoim życiu próbowała wielu styli muzycznych (szkoliła się między innymi operowo) zdecydowała oddać się muzyce popularnej i stworzyła swój własny materiał. Zaraz po maturze wyjechała na studia aktorskie do Londynu, które jednak rzuciła po roku i rozpoczęła wokalistykę na London College of Music (BIMM School). Ukończyła ją w ubiegłym roku. W Londynie grała koncerty na wielu legendarnych scenach, takich jak: O2 Shepherds Bush, Omeara czy The Troubadour oraz miała możliwość współpracy z wieloma szanowanymi producentami branży muzycznej.

Najnowsze