Dance, Dance, Dance - występ Idy Nowakowskiej w finale show! Co zatańczyła? [WIDEO]

2019-04-21 12:33 A.D.
Dance Dance Dance
Autor: Materiały prasowe / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Finał 1 sezonu

Dance, Dance, Dance to wyjątkowy program, który zachwycił widzów TVP 2. Utalentowane pary artystów walczyły o wysoką nagrodę pieniężną, którą będą mogli przeznaczyć na dowolne cele charytatywne. Gwiazdy w każdym odcinku przedstawiały inny układ choreograficzny. W finałowym odcinku na scenie zatańczyła również jedna z jurorek! Zobaczcie jej występ na ESKA.pl!

Pierwszy sezon programu Dance, Dance, Dance dobiega Końca. W niedziele wielkanocną będziemy mogli zobaczyć wielki finał show. Na scenę powrócą wszyscy uczestnicy, by znów zachwycać swoimi umiejętnościami. Zobaczymy również wyjątkowy występ jednej z jurorek! 

Zobacz też: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - co się wydarzyło w odcinku 20.04.19? Kto wygrał?

Ida Nowakowska - występ w finale Dance, Dance, Dance 

 Swój taneczny kunszt zaprezentuje w finale także - Ida Nowakowska. Jurorka show wykona choreografię do utworu Hozier „Take Me To Church”. Poniżej możecie zobaczyć wideo z występu: 

Dance, Dance, Dance - finał. O której oglądać? 

Pod ogromnym wrażeniem występu Idy była Ewa Chodakowska i Robert Kupisz, który na stojąco oklaskiwał koleżankę z jurorskiej ławy. Cały występ Idy Nowakowskiej będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Wielki finał zostanie wyemitowany w Wielkanoc o godzinie 20:55 w TVP2.

Najnowsze