Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - co się wydarzyło w odcinku 20.04.19? Kto wygrał?

2019-04-21 9:33 A.D.
Katarzyna Dąbrowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20.04.2019
Autor: M. Zawada Katarzyna Dąbrowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20.04.2019

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to program, który zaskakuje nas niezwykłymi metamorfozami z odcinka na odcinek. Zwycięzca zgarnie wysoką nagrodę pieniężną, którą będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Co wydarzyło się w odcinku 20 kwietnia? Kto tym razem zwyciężył? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

W 9.odcinku pierwsza na scenie pojawiła się Iga Krefft jako Bruno Mars w utworze „That’s What I Like”. – Masz taki wigor, że trudno oderwać oczy od Ciebie – ocenił występ Paweł Królikowski. Katarzyna Dąbrowska stała się Amy Winehouse i zaśpiewała „Valerie”. Jury oklaskiwało ją na stojąco. – Mam wrażenie, że weszłaś w tę postać. Udało ci się wzbudzić w swoim ciele ten rodzaj emocji, który nią targał po tej scenie – mówiła Małgorzata Walewska. Staszek Karpiel – Bułecka wcielił się w Andrzeja Zielińskiego ze Skaldów w piosence „Wierniejsza od marzenia”. Na skrzypcach, o czym Staszek nie wiedział grał sam Jacek Zieliński. - Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy w tym programie, ale to co zrobiliście teraz… dziękuję wam bardzo, bo aż mam ciarki. Potem na scenę wkroczył prawdziwy Andrzej Zieliński. – Nie spodziewałem się, że kiedyś ktoś to zaśpiewa – powiedział ze śmiechem. – To przepiękne wykonanie, bo podszyć się pod tę robotę jest strasznie trudno, zbłaźnić się może każdy, a przejść suchą nogą i pięknym głosem tylko Staszek z Podhala – stwierdził Paweł Królikowski. Ela Romanowska przeistoczyła się w Kelly Osbourne w „Papa Don’t Preach”. – Kocham Cię w takim wydaniu, uwielbiam twoje poczucie humoru, a do tego wiesz no twój absolutny profesjonalizm, kiedy nawet w momencie, kiedy masz szybko założyć jeden but na jedną nogę, a drugi na drugą i kiedy wkładasz na pierwszą i okazuje się, że to nie ten but, więc szybko trzeba coś zrobić w żaden sposób cię to nie wybija, radzisz sobie – ocenił Kacper Kuszewski. Marta Wiejak stała się Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones w „Start Me Up”. – Marta wiem, że jesteś utalentowana, ale są jakieś granice – żartowała po występie Małgorzata Walewska. – Wyszłaś tak dalece poza swoją strefę komfortu – dodała. Kamil Pawelski wylosował postać Jimmy’ego Helmsa z Londonbeat i utwór „I’ve Been Thinking About You”. – To była taka dawka pozytywnej energii ten twój występ, że naprawdę no bardzo ci dziękuję – chwalił Menela Kacper Kuszewski. Kazik Mazur przeistoczył się w Karin Stanek i wykonał hit „Chłopiec z gitarą”. – Jesteś naprawdę mistrzem w łapaniu damskich głosów – podsumowała Kasia Skrzynecka. – To co dzisiaj zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania – dodał Kacper. Antek Smykiewicz wcielił się w Jamesa Baya i zaśpiewał „Hold Back The River”. – Bardzo mnie wzruszyłeś swoim występem – powiedział Paweł Królikowski. Jurorzy byli dość jednomyślni. Po ich głosowaniu Katarzyna Dąbrowska miała 34 punkty a Antek Smykiewicz 33. Trzeci Kazik zgromadził ich 21.

Zobacz też: Avicii - pośmiertnie wydana płyta artysty nosi tytuł 'Tim'. Kiedy premiera albumu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20.04 - kto wygrał? 

Uczestnicy zdecydowali, że 9. odcinek wygrała Katarzyna Dąbrowska. Czek na 10 tysięcy przekazała Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci.

A w kolejnym odcinku (filmowym):

Kamil Pawelski - Joe Cocker (9 i pół tygodnia),
Staszek Karpiel – Bułecka – Marti Pellow, Wet Wet Wet (Cztery wesela i pogrzeb),
Ela Romanowska – Doris Day (Roztańczony buntownik),
Iga Krefft -Lady Gaga (Narodziny gwiazdy),
Kazik Mazur – Zdzisława Sośnicka (Akademia Pana Kleksa),
Marta Wiejak – Fred Astaire (Blue Skies),
Antek Smykiewicz – Ed Sheeran (Hobbit),
Katarzyna Dąbrowska – Christina Aguilera (Burleska)

Najnowsze