Dance Dance Dance - jak będzie wyglądał finał programu? Co zobaczymy?

2019-04-21 20:04 A.D.
Dance Dance Dance
Autor: Materiały prasowe / Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Finał 1 sezonu

Przed nami finał wielkiego tanecznego show Dance Dance Dance. Przez kilka tygodni gwiazdy wraz ze swoimi partnerami walczyły o możliwość zdobycia wysokiej nagrody, którą będą mogli spożytkować na wybrany przez siebie cel charytatywny. Rywalizacja była bardzo zacięta, a układy taneczne niezwykle trudne. Co zobaczymy w samym finale?

Dance Dance Dance to wyjątkowy program, który mogliśmy oglądać w każdą sobotę w TVP 2. Wielkie emocje, fantastyczne układy i zachwycające stylizacje - wszystko to towarzyszyło nam w pierwszym sezonie tanecznego show. Finał będziemy mogli zobaczyć już 21 kwietnia. Czekają na nas niezwykłe niespodzianki! W półfinale odpadła para Kasia Dziurska i Emil Gankowski więc w finale o zwycięstwo powalczą: Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Zobacz też: Kurdej-Szatan uczestniczką drugiej edycji Dance, Dance, Dance? Jest komentarz gwiazdy

Dance Dance Dance - co zobaczymy w finale show? 

W niedzielę wielkanocną Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski staną do ostatecznej walki o 100 tysięcy złotych, które zwycięzcy przekażą na wybrany cel charytatywny. Oprócz finalistów, na scenie „Dance, Dance, Dance”, zobaczymy występ wszystkich uczestników pierwszej edycji show. Gwiazdy wykonają choreografię do utworu Justina Timberlake’a „Can’t Stop the Feeling”. Swój taneczny kunszt zaprezentuje także jurorka show - Ida Nowakowska. Warto dodać, że w finale zwycięzców programu wybiorą widzowie, którzy będą mogli wysyłać SMS-y na swoich ulubieńców.

Najnowsze