Monika Mazur i Darek Wieteska w Dance, dance, dance - taniec do hitu z Dirty Dancing najlepszy w odcinku? Mamy dowód!

2019-03-09 22:09
Dance dance dance - Monika Mazur i Darek Wieteska tańczą do hitu z Dirty Dancing. Najlepszy występ odcinka?
Autor: fot./screen/youtube.com/Dance Dance Dance TVP Dance dance dance - Monika Mazur i Darek Wieteska

Widzieliśmy już pierwsze pary tańczące w nowym show Dance dance dance! Polskie gwiazdy prezentowały swoje układy choreograficzne przed jurorami i telewidzami. W sieci można zobaczyć kilka występów z pierwszego odcinka. Wrażenie robi szczególnie taniec Moniki Mazur i Darka Wieteski. Zatańczyli oni do wielkiego przeboju z filmu Dirty Dancing.

Dance dance dance - Monika Mazur i Darek Wieteskauczestnikami tego nowego tanecznego show. Na parkiecie rywalizują z innymi polskimi gwiazdami. Niedawno mogliśmy oglądać pierwszy odcinek Dance dance dance. Zwyciężyli w nim Adam Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, którzy wykonali układ do hitu What About Us Pink. Pewien fakt przemawia jednak za tym, że to Monika Mazur i Darek Wieteska tańczący do hitu z Dirty Dancing dali najlepszy występ.

Przeczytaj też: Agent - Gwiazdy 4: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy emisja programu TVN?

Monika Mazur i Darek Wieteska - internauci najchętniej oglądali ich występ

Monika Mazur i Darek Wieteska wykonali układ do piosenki Time of My Life z legendarnego filmu tanecznego Dirty Dancing. Polskie gwiazdy odtworzyły choreografię, którą w filmie tańczyli Jennifer Grey i Patrick Swayze. Choć nie udało im się wygrać pierwszego odcinka Dance dance dance, to ich występ jest chętnie oglądany przez internautów.

Wideo z tańcem Moniki Mazur i Darka Wieteski wyświetlono w dwa dni ponad 77 tysięcy razy! To najchętniej oglądane wideo z pierwszego odcinka, które znalazło się na kanale Dance dance dance. Czy zatem zwycięstwo należało się Monice i Darkowi? Zobaczcie ich taniec i oceńcie sami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze