Wiktoria Gąsiewska

i

Autor: FOT. SYLWIA DABROWA / POLSKA PRESS / EAST NEWS Wiktoria Gąsiewska. Jeszcze do niedawna młoda gwiazda „Rodzinki.pl” pozostawała w cieniu swojej koleżanki z planu Julii Wieniawy, ale od kilku miesięcy także i o niej robi się coraz głośniej, nie tylko dzięki roli w „Barwach szczęścia”, ale także występowi w „Tańcu z gwiazdami”.

Wiktoria Gąsiewska - wzrost, wiek, rodzice, chłopak, Insta, zdjęcia

2019-06-02 16:46

Kim jest Wiktoria Gąsiewska? Karierę młodej gwiazdy przybliżamy - na ESKA.pl

Wiktoria Gąsiewska - wzrost, wiek, rodzice, chłopak, Insta, zdjęcia - te wszystkie informacje najbardziej interesują internautów. Kim jest Wiktoria Gąsiewska? Młoda gwiazda dała się poznać z roli w serialu Rodzinka.pl czy Barwy szczęścia. Już od marca czekają na nią zupełnie nowe wyzwania. Aktorkę zobaczymy w ósmej edycji programu Taniec z Gwiazdami, gdzie, jak odkryli fani - prawdopodobnie zatańczy z Oskarem Dziedzicem.

Wiktoria Gąsiewska - wzrost

Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska? Aktorka nie należy do najwyższych, bo ma ponad 165 centymetrów.

Wiktoria Gąsiewska - wiek

Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska? Urodziła się 13 marca 1999 w Warszawie. Gwiazda szklanego ekranu w 2018 roku obchodzić będzie 19. urodziny.

Wiktoria Gąsiewska - rodzice

O rodzicach Wiktorki Gąsiewskiej niewiele wiemy. Aktorka ma dwóch braci: Mateusza i Oskara oraz siostrę Nicolę.

Wiktoria Gąsiewska - chłopak

Kim jest chłopak Wiktorii Gąsiewskiej? Od jakiegoś czasu jest w związku z Adamem Zdrójkowskim, znanym z roli Jakuba Boskiego w serialu Rodzinka.pl. 

Zdrójkowski i Gąsiewska podjęli ważną decyzję. Aktor komentuje

Autor: brak danych

  Zdrójkowski i Gąsiewska podjęli ważną decyzję dotyczącą ich związku. Skomentować postanowił ją sam Adam Zdrójkowski. Wcześniej pojawiły się zaś informacje, przez które fani zaczęli się zastanawiać czy nie są jeszcze za młodz

Wiktoria Gąsiewska - Insta, zdjęcia

Wiktoria Gąsiewska jest coraz większą gwiazdą ekranu, ale nie tylko! 18-letnia dziewczyna cieszy się coraz większą popularnością w serwisach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 239 tysięcy osób. Głównie na jej profilu znajdziemy zdjęcia z podróży, sesji zdjęciowych oraz dowiadujemy się, jak aktorka spędza wolny czas.

? Post udostępniony przez ?Wiktoria Gąsiewska? (@wiktoria_gasiewska)
☀️ Post udostępniony przez ?Wiktoria Gąsiewska? (@wiktoria_gasiewska)