Dance Dance Dance 3 - KTO ODPADŁ z programu 9.04.2021? Aż dwie pary!

Dance Dance Dance 3 - KTO ODPADŁ z programu 9.04.2021? Aż dwie pary!
Autor: TVP Dance Dance Dance 3 - KTO ODPADŁ z programu 9.04.2021? Aż dwie pary!

Kto odpadł z Dance Dance Dance 9 kwietnia 2021? Za nami ekscytujący odcinek muzyczno-tanecznego show. Był płacz, radość, ale i powody do radości. A kto miał największe powody do smutku? Przekonajcie się już teraz.

Dance Dance Dance 3 - kto odpadł z programu 9.04.2021? Trzeci odcinek muzyczno-tanecznego show za nami. Uczestnicy po raz kolejny przełamali swoje słabości, tańcząc najtrudniejsze choreografie z popularnych teledysków i musicali. Roksana Węgiel ze swoją przyjaciółką Oliwią Górniak zatańczyła do megahitu Temperature od Seana Paula. Paweł Bodzianny i Marta Paszkin zatańczyli do Murder On The Dancefloor, a Staszek Karpiel-Bułecka solowo popisał się wywijając do hitu Juicy Wiggle od RedFoo z LMFAO. Najlepiej wypadła para Roxie i Oliwia, która zdobyła 41,5 punktów. Na drugim miejscu uplasowała się Ola Nowak tańcząca z Damianem Kordasem.

Taniec na rurze. Pole dance dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #20

Dance Dance Dance 3 - kto odpadł 9.04.2021?

Kto odpadł z Dance Dance Dance 3? Trzeci odcinek obfitował w ogromne emocje. Były łzy wzruszenia, radość, ale również smutek wywołany niespodziewaną chorobą. Olga Łasak i Paweł Cieślak wycofali się z Dance Dance Dance, w wyniku zachorowania. Zgodnie z regulaminem, z programu z najmniejszą liczbą punktów pożegnała się para Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Druga para przeznaczyła 10 tysięcy złotych Fundacji Cedunis zajmującej się dziećmi niewidomymi. Sam Robert El Gendy skomentował odpadnięcie z show:

- Bardzo się cieszymy, że uczestniczyliśmy w tym programie. Nauczyliśmy się sporo rzeczy, ale też udowodniliśmy sobie to, co chcieliśmy. Że umiemy się bawić pomimo tego, że znamy swoje ograniczenia.

Dance Dance Dance 3 - kto został?

Trzeci z ośmiu odcinku Dance Dance Dance 3 za nami. Na placu boju zostało już tylko pięć par. Oto one:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin,
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas,
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak
Najnowsze