Damiano David

i

Autor: Simone Comi / IPA/SIPA/SIPA/East News; TikTok.com/@kissmaren Damiano David przyłapany na zdradzie?

Skandal

Damiano David z Maneskin ZDRADZIŁ swoją partnerkę? Wszystko nagrali!

2023-06-09 10:01

Damiano z zespołu Maneskin dopuścił się zdrady i to w miejscu publicznym? W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak wokalista rockowej grupy całuje się z dziewczyną. Nie była to jednak jego partnerka! Wybuchł wielki skandal i artysta postanowił wydać oświadczenie w sprawie.

Damiano David zszokował internautów. Nie jest nowością, że członkowie zespołu rockowego Maneskin lubią dobrze się bawić w dobrym towarzystwie. Nikogo nie powinien więc zaskakiwać fakt, że wokalista grupy był widziany w klubie. Problem zaczął się w momencie, kiedy na TikToku pojawiło się nagranie, które miało być dowodem na jego niewierność! Damiano od kilku lat był w związku z Giorgią Soleri. Para poznała się jeszcze zanim Maneskin wygrali Konkurs Piosenki Eurowizji i zdobyli światową popularność. Wydawało się, że to związek idealny i Damiano pomimo szalonych pomysłów i sensualnego wizerunku jest szczerze zakochany w Soleri. Postanowił wytłumaczyć się z nagrania, które mocno naruszyło jego reputację. 

Damiano z Maneskin szokuje metamorfozą. Wygląda jak Michał Wiśniewski?

Wywiad z Maneskin

Damiano David wydał oświadczenie. Internauci mu nie wierzą

Kilka godzin po publikacji szokującego wideo wokalista grupy Maneskin wydał oświadczenie. Poinformował w nim, że Georgia i on nie są już razem od jakiegoś czasu, jednak nie przekazali tej informacji mediom. - Przykro mi, że to nagranie zostało opublikowane. Nie tak chcieliśmy poinformować was o rozstaniu. To mój błąd - czytamy na Instagramie. Internauci zwrócili jednak uwagę, że Georgia Soleri przestała obserwować Damiano, dopiero kiedy pojawiło się kontrowersyjne wideo na TikToku. Z tego powodu wiele osób uważa, że informacja o ich wcześniejszym rozstaniu to kłamstwo i Damiano faktycznie zdradził partnerkę. 

Damiano David z Måneskin pokazał się zupełnie nago. Fani skonsternowani

Kim jest dziewczyna z nagrania?

Jak się okazuje, dziewczyna, z którą Damiano całuje się na opublikowanym nagraniu, to nie jest całkowicie przypadkowa osoba. Jak ustaliły włoskie media, chodzi o przyjaciółkę basistki zespołu Maneskin Victorii De Angelis. Młoda kobieta nazywa się Martina Taglienti.