Damiano David

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER / Screen/Instagram/@ykaaar Damiano David wrzucił do sieci nagie zdjęcie

Gwiazdy

Damiano David z Måneskin pokazał się zupełnie nago. Fani skonsternowani

2023-05-23 12:00

Wokalista Måneskin słynie z publikowania bardzo odważnych zdjęć w mediach społecznościowych, a na Instagramie może liczyć na milionową publiczność obserwującą jego profil. Właśnie zgotował im nie lada widowisko. Na ostatnich zdjęciach zapozował zupełnie nago! Różnie zostało to odebrane przez jego fanów. Sami zobaczcie, co mieli do powiedzenia.

Rockowy zespół Måneskin powstał w 2016 roku we Włoszech. W 2017 roku, band zajął 2. miejsce w krajowym "X-Factorze". W 2021 roku wygrali 71. Festiwalu Piosenki i tym samym dostali się do 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie wykonali utwór „Zitti e buoni”, otrzymali łącznie 524 punkty i zajęli 1. miejsce. W 2023 roku wydali nowy album "Rush!".

Wokalista Damiano David słynie z dużego temperamentu i odważnych stylizacji, w których pokazuje się na koncertach. Na jednym mogliśmy oglądać go w spodniach z odsłoniętymi pośladkami. Często występuje także bez koszulki.

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

Damiano David zszokował fanów. Dla niektórych to za wiele

Damiano David, po Eurowizji zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Włoskiego muzyka na Instgaramie obserwuje 5,1 miliona osób. Damiano chętnie dzieli się z nimi odważnymi zdjęciami, jak to, które opublikował 22 maja 2023. Widzimy na nim zupełnie nagiego muzyka. Genitalia zakrywa jedynie czarna emotka w kształcie serduszka. Pod serią odważnych fotografii pojawiło się wiele komentarzy. Fani mieli wiele do powiedzenia na temat roznegliżowanych zdjęć swojego idola. Jedni oniemieli z wrażenia i zachwycili się jego ciałem, inni stwierdzili, że to za wiele.

Jako artystę bardzo go lubię, ale oby jego sposób działania nie wpłynął na jego karierę - czytamy w komentarzach.

Zabawne, że Instagram na to pozwala, a zdjęcia karmienia piersią to za wiele - pisze fan.

Powinniście się trochę wstydzić publikując takie zdjęcia - dodaje kolejny użytkownik.

Uwielbiam muzykę, ale dlaczego wszyscy mają taką obsesję na punkcie nagości, robi się to nudne - czytamy dalej.

24-latek niewątpliwie zaskoczył część swoich fanów. Wielkie poruszenie, oprócz zdjęcia, wywołał również opis pod zdjęciami. Damiano napisał: Trasa zakończona. To oznacza, że będę teraz nagi palił jointy całe dnie. Instagramowicze twierdzą, że treści, które prezentuje Damiano nie nadają się dla najmłodszej publiczności, której nie brakuje wśród jego obserwujących. Czy powinien mieć to na uwadze?

Listen on Spreaker.