Damiano David

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER; instagram.com/ykaaar Damiano David zmienił kolor włosów.

Gwiazdy

Damiano z Maneskin szokuje metamorfozą. Wygląda jak Michał Wiśniewski?

2023-06-03 9:20

Damiano David z zespołu Maneskin znany jest z odważnych zmian w swoim wizerunku. Od wygranej na Eurowizji 2021 widzieliśmy go już w różnych stylizacjach i fryzurach. Teraz zdecydował się na kolejną zmianę na głowie. Postawił na kolor, który z pewnością przypomni wam innego wokalistę - Michała Wiśniewskiego!

Damiano David oraz inni członkowie zespołu Maneskin tworzą aktualny rock and roll. Swoją świetną pozycję na rynku muzycznym zawdzięczają nie tylko zwycięstwu na Eurowizji 2021 oraz znanym piosenkom. Jednym z najważniejszych elementów ich sukcesu jest zdecydowanie odwaga. Damiano, jako lider grupy, nie boi się ciekawych, ale jednocześnie kontrowersyjnych pomysłów. Chodzi tutaj głównie o jego wygląd. Nie unika makijażu czy części garderoby, które przez masy uważane są za damskie. Często eksperymentuje także z fryzturą. Teraz postawił na odważny krok i obciął się na krótko. To jednak nie koniec metamorfozy. Zmienił też kolos włosów!

Damiano David z Måneskin pokazał się zupełnie nago. Fani skonsternowani

Wywiad z Maneskin

Damiano David zmienił fryzurę!

Instagram wokalisty zespołu Maneskin w ostatnim czasie szokuje. Niedawno piosenkarz zamieścił zdjęcie, na którym jest całkowicie nago. Zaledwie kilka dni później pojawił się nowy post, który zaskoczył fanów. Damiano pochwalił się swoim nowym wizerunkiem. Ścięte włosy na krótko zafarbował na kolor czerwony! Fotografie zamieszczamy niżej.

Damiano z Maneskin pokazał za dużo? Ich występ na VMA 2022 został ocenzurowany!

Damiano jak Wiśniewski?

Kiedy Maneskin wygrali Eurowizję 2021, wielu polskich internautów pisało, że grupa przypomina im początki polskiego zespołu Ich Troje. Sam Damiano David żartobliwie porównywany był z Michałem Wiśniewskim! Jego nowa fryzura z pewnością niektórym przypomniała porównania sprzed 2 lat. 

Listen on Spreaker.