Czesław Mozil - wzrost, dzieci, żona, koncerty, wiek, dubbing, juror, Instagram

2021-10-12 14:29
Czesław Mozil
Autor: Lukasz Solski/East News

Kim jest Czesław Mozil? To duńsko-polski piosenkarz pochodzenia ukraińsko-polskiego. Jest także autorem tekstów, kompozytorem, akordeonistą, a także aktorem dubbingowym. Wiele osób kojarzy go również z programu X Factor. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje o muzyku, znajdziecie poniżej.

Czesław Mozil - wzrost, dzieci, żona, koncerty, wiek, dubbing, juror, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Czesław Mozil to ceniony artysta w branży muzycznej. Na swoim koncie ma wiele utworów, ale także wystąpień. Publiczność go uwielbia, co można było zobaczyć również w programie X Factor. Artysta był jurorem przez cztery edycje programu, który emitowany był na antenie TVN od 2011 do 2014 roku. Oprócz tego wydał autobiografię Nie tak łatwo być Czesławem, którą współtworzył z dziennikarzem Jarosławem Szubrychtem. W młodości natomiast śpiewał w chórze kościelnym, a mając 10 lat grał na pianinie. Rok później rozpoczął naukę gry na akordeonie. Co ciekawe, przed rozpoczęciem kariery muzycznej Czesław Mozil roznosił gazety, sprzedawał bilety w kinie, a także pracował jako pedagog w przedszkolu oraz w restauracji McDonald’s. Później dorabiał jako pracownik na budowie oraz dozorca na osiedlu. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Czesław Mozil - wiek

Ile Czesław Mozil ma lat? Mężczyzna urodził się dokładnie 12 kwietnia 1979 roku w Zabrze, więc w 2021 roku świętował swoje 42. urodziny.

Czesław Mozil - wzrost

Jakiego wzrostu jest Czesław Mozil? Artysta mierzy około 165 cm wzrostu.

Czesław Mozil - żona

Czy Czesław Mozil ma żonę? Tak serce artysty jest zajęte, bowiem w grudniu 2016 roku poślubił Dorotę Zielińską, z którą współtworzy marki odzieżowe takie jak: Czesiociuch oraz Cześć i Sława by Mozi.

Czesław Mozil - dzieci

Czy Czesław Mozil ma dzieci? Para nie ma dzieci i nie planuje ich mieć, ponieważ jak wyznał artysta, razem ze swoją żoną poznali się zbyt późno.

Czesław Mozil - Instagram

Czesław Mozil jest aktywny na Instagramie. Artystę można znaleźć w aplikacji pod nazwą @czeslaw.mozil.oficjalne.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze