Mam Talent 2021 bez Małgorzaty Foremniak. Dlaczego aktorka nie pojawiła się w show?

2021-10-12 12:30
Mam Talent
Autor: x-news/TVN

W 13. edycji Mam Talent mogliśmy zobaczyć już wiele imponujących występów. Jednak nie tylko pokazy uczestników show potrafią zaskoczyć. W jednym z odcinków formatu nieobecna była Małgorzata Foremniak! Fani programu zastanawiają się, dlaczego aktorka nie zasiadła za stołem jurorskim. Oto kilka informacji na ten temat!

Mam Talent 13 - bez Małgorzaty Foremniak. Na przestrzeni lat skład jurorski programu kilkukrotnie ulegał zmianie. Najmłodsi widzowie formatu mogą nie pamiętać, że w pierwszych trzech edycjach pokazy uczestników show oceniał znany dziennikarz TVN Kuba Wojewódzki. Poza nim w fotelach jurorskich w różnych edycjach mogliśmy oglądać także Roberta Kozyrę czy Agustina Egurrolę. Agnieszka Chylińska i Małgorztaa Foremniak to weteranki programu, które znane są publiczności od 1. sezonu. W tym roku dołączył do nich Jan Kliment. Ku zaskoczeniu wszystkich w jednym z odcinków Mam Talent 2021 nie zobaczyliśmy Małgorzaty Foremniak. Jest to pierwsza nieobecność aktorki w show od początku istnienia polskiej wersji programu. Dlaczego celebrytka nie pojawiła się podczas jednej z odsłon castingów?

Thomas i Angelika Grotto - Mam Talent 2021. Kim jest śpiewające polsko-włoskie małżeństwo?

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Mam Talent 13 - Małgorzata Foremniak

TVN wyemitował odcinek Mam Talent bez Małgorzaty Foremniak. Ta sytuacja zszokowała wszystkich! W odcinku poprzedzającym ten bez popularnej aktorki Marcin Prokop i Michał Kempa tajemniczo zapowiedzieli pewne zmiany, mówiąc 'Było ich trzech, a zostało dwóch.’ Pod nieobecność Małgorzaty Foremniak zmagania kandydatów do talent show oceniali tylko Agnieszka Chylińska i Jan Kliment. W tamtym odcinku wokalistka posiadała dwa głosy. Dlaczego Małgorzata Foremniak była nieobecna? Jak donosi serwis Plejada istnieje prawdopodobieństwo, że podczas nagrań programu aktorka uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa, co zmusiło produkcję show do reakcji. Po najnowszych zdjęciach w mediach społecznościowych aktorki wnioskować można, że już wszystko w porządku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze