Dance Dance Dance - Oliwia Górniak Roksana Węgiel

i

Autor: TVP

Co słychać u Oliwii Górniak z Dance Dance Dance? Koleżanka Roxie Węgiel staje się gwiazdą!

2021-07-26 9:33

Roksana Węgiel ma ogromne szczęście! Powód? Oczywiście prężnie rozwijająca się kariera, ale także cudowne osoby obok. Jedną z nich jest jej koleżanka Oliwia Górniak, z którą Roxie wygrała trzecią odsłonę tanecznego show Dance Dance Dance. Piosenkarka daje czadu i intensywnie koncertuje, natomiast Oliwia... robi karierę w sieci! Co u niej słychać?

Oliwia Górniak z Dance Dance Dance robi karierę w sieci! Nic nie dzieje się bez przyczyny i tak również stało się w przypadku Roksany Węgiel, która zachwyciła widzów przed telewizorami, a następnie wygrała The Voice Kids, a później Eurowizję Junior 2018. Jej muzyczna kariera rozwinęła się w mgnieniu oka, aż w końcu przyszła pora na kolejny etap. Był nim oczywiście udział w tanecznym show Dance Dance Dance. Roxie wystąpiła tam ze swoją koleżanką Oliwią Górniak, która od lat tańczy i zdążyła już zgromadzić wiele osiągnięć w tej dziedzinie. Dziewczyny z odcinka na odcinek dawały z siebie wszystko i choć wiele razy pojawiły się łzy, to stanęły na podium, wygrywając trzecią edycję programu.

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Przygoda Roxie i Oliwki w Dance Dance Dance dobiegła końca, a każda zajęła się swoimi sprawami. Roksana Węgiel przeszła metamorfozę i dużo koncertuje, natomiast jej koleżanka także nie stoi w miejscu i stała się gwiazdą internetu! Na jej Instagramie przybyło tysiące fanów, a TikTok pęka od miliona polubień i nie tylko!

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak - w taki sposób wytańczyły sobie zwycięstwo w Dance Dance Dance 3!
Sonda
Dance Dance Dance 3 - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zasługiwały na wygraną?

Kariera Oliwia Górniak z Dance Dance Dance

Oliwia Górniak zdobyła rozpoznawalność występując w programie Dance Dance Dance. Z odcinka na odcinek pokazywała nie tylko swój talent, ale także osobowość, którą widzowie pokochali! Po zakończeniu emisji nie zdecydowała się jednak spocząć na laurach, tylko postanowiła zadbać o swoją karierę. Siedemnastoletnia Oliwia wystąpiła w najnowszym teledysku Roksany Węgiel - Korona, zaczyna mieć influencerskie współprace w social mediach, a ponadto nagrywa TikToki, które rządzą w muzycznej aplikacji! Kariera Oliwii Górniak z pewnością będzie się rozwijać i co najważniejsze - jej przyjaźń z Roksaną Węgiel trwa cąły czas, a internauci uwielbiają na to patrzeć!