Co łączy Marcina Dubiela i Lexy? Youtuber zdradził szczerą prawdę na kanale Wersow!

2021-01-13 13:55 Ewelina Kulasza
Co łączy Marcina Dubiela i Lexy? Youtuber zdradził szczerą prawdę na kanale Wersow!
Autor: Screen z YouTube/WERSOW Co łączy Marcina Dubiela i Lexy? Youtuber zdradził szczerą prawdę na kanale Wersow!

Co łączy Marcina Dubiela i Lexy Chaplin? Czy youtuberzy są parą? Te kwestie już od dawna ciekawią wielu internautów. W końcu prawda wyszła na jaw! Marcin zdecydował się wyznać wszystko na kanale Wersow. Takiej odpowiedzi nie spodziewał się nikt. Będziecie w szoku!

Od wielu miesięcy każdy zastanawia się, co łączy Marcina Dubiela i Lexy Chaplin. Czy youtuberzy są parą? Przyjaźnią się, a może strasznie nie lubią? My już wiemy, o co tak naprawdę chodzi! Marcin Dubiel to kolejny gość specjalny, który pojawił się w uwielbianej przez wszystkich internautów serii na kanale Weroniki Sowy - Wersow. Materiały wideo Czy to prawda, że... cieszą się ogromną popularnością, a dodatkowo każdy może poznać szczerą prawdę na temat swojego idola. Do niedawna Wersow zapraszała do nagrań tylko domowników z ekipy do której sama należy - Ekipa Friza, jednak jak widać przyszedł czas na zmiany!

W wideo serii Czy to prawda, że... zaczęły pojawiać się nowe twarze, które nie należą do ekipy. Najpierw gościem specjalnym była Lexy, a po niej przyszedł czas na Marcina Dubiela. Podczas prawie 30 minutowego nagrania, youtuber wyjawił wiele tajemnic ze swojego życia. Najważniejsze jednak jest to, co powiedział na temat swojej relacji właśnie z Lexy Chaplin. Odpowiedź znajdziecie pod galerią.

Czy Marcin Dubiel i Lexy Chaplin są parą?

Wiele osób od miesięcy zadaje sobie to pytanie - czy Marcin Dubiel i Lexy Chaplin są parą? Teraz nie ma już wątpliwości! Marcin Dubiel odważył się na szczere wyznanie i powiedział wszystkim prawdę! Na pytanie Wersow:

- Czy to prawda, że chciałbyś być z Lexy?

Marcin najpierw mocno się zaśmiał. Można było zauważyć, że chłopak spodziewał się takiego pytania, jednak jak przyznał, nie przygotował sobie na nie odpowiedzi. Mimo wszystko zdecydował się na spontan i wyjawił wszystkim to, co na tak długo czekali. Marcin na pytanie Wersow odpowiedział:

- Generalnie w wielkim skrócie, coś tam między nami jest, no bo jest już od dłuższego czasu. 

Zaskoczeni? Teraz już wszystko jasne. Jeśli chcecie posłuchać, co jeszcze ciekawe Marcin Dubiel wyjawił na kanale Wersow, koniecznie zerknijcie na materiał poniżej. Jego całą wypowiedź odnośnie Lexy Chaplin możecie posłuchać od minuty 2:51.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Najnowsze